Představujeme překrásné umělecké a numismatické dílo od jednoho z nejgeniálnějších umělců všech dob – Michelangela. Právě jedno z jeho světoznámých děl se stalo motivem této překrásné stříbrné mince vyražené do 2 uncí ryzího stříbra (999/1000).

Emise s výjimečným průměrem 50 mm je věrnou replikou originálního obrazu Svatá rodina, který byl jedním z prvním obrazů Michelangela. Výjimečnost numismatu zdůrazňuje i špičkové vyhotovení rámu, který je plátovaný ryzím zlatem a vyražený v působivém vysokém reliéfu.

O mince s motivem Madony je mezi sběrateli vždy mimořádný zájem. Tato stříbrná mince s plátovaným zlatem představuje, i díky svému motivu, hodnotný a fascinující dárek. Numismat navíc podléhá přísné limitaci jen 999 kusů pro celý svět!

Mince, díky kolorování speciální metodou digitálního tisku a unikátně zpracovanému rámu, představuje dokonale propracovanou repliku tohoto slavného díla.

Objednáním vzácné emise Madona získáte: Luxusní dřevěné pouzdro

  • 2 oz = 62,2 g ryzího stříbra (999/1000)
  • Ražbu ve vysoké kvalitě
  • Rám s vysokým reliéfem plátovaný ryzím zlatem
  • Liimitaci pouze 999 exemplářů na světě
  • Certifikát autentičnosti
  • Elegantní dřevěnou kazetu ZDARMA

Michelangelovo dílo Doni Tondo nazývané Svatá rodina je jedno z prvních obrazů autora vytvořeného kolem let 1503-1504, který je namalovaný na kruhovou dřevěnou desku vsazenou do ozdobného rámu. Je to jediná dokončena malba na dřevě, která se od autora dochovala. V současnosti je vystavena v Galerii Uffizi ve Florencii v původním originálním rámu. Tento obraz si objednal bohatý bankéř, jehož Michelangelo znal od dětství, Angolo Doni, zřejmě jako svatební dar pro svou nastávající Maddalenu Strozzi.

Specifikace
Kov:
2 oz ryzího stříbra 999/1000
Průměr:
50 mm
Hmotnost:
62,2 g
Kvalita:
Leštené razidlo
Nominální hodnota:
10 dolarů
Země původu:
Niue
Rok emise:
2016
Limitace:
999 kusů pro celý svět

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou minci Michelangelo – Svatá rodina za cenu 11 590 Kč (+ 159 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní box. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.