Představujeme překrásné umělecké a numismatické dílo od jednoho z nejgeniálnějších umělců všech dob – Michelangela. Právě jedno z jeho světoznámých děl se stalo motivem této překrásné stříbrné mince vyražené do 2 uncí ryzího stříbra (999/1000).

Emise s výjimečným průměrem 50 mm je věrnou replikou originálního obrazu Svatá rodina, který byl jedním z prvním obrazů Michelangela. Výjimečnost numismatu zdůrazňuje i špičkové vyhotovení rámu, který je plátovaný ryzím zlatem a vyražený v působivém vysokém reliéfu.

O mince s motivem Madony je mezi sběrateli vždy mimořádný zájem. Tato stříbrná mince s plátovaným zlatem představuje, i díky svému motivu, hodnotný a fascinující dárek. Numismat navíc podléhá přísné limitaci jen 999 kusů pro celý svět!

Mince, díky kolorování speciální metodou digitálního tisku a unikátně zpracovanému rámu, představuje dokonale propracovanou repliku tohoto slavného díla.

Objednáním vzácné emise Madona získáte: Luxusní dřevěné pouzdro

  • 2 oz = 62,2 g ryzího stříbra (999/1000)
  • Ražbu ve vysoké kvalitě
  • Rám s vysokým reliéfem plátovaný ryzím zlatem
  • Liimitaci pouze 999 exemplářů na světě
  • Certifikát autentičnosti
  • Elegantní dřevěnou kazetu ZDARMA

Michelangelovo dílo Doni Tondo nazývané Svatá rodina je jedno z prvních obrazů autora vytvořeného kolem let 1503-1504, který je namalovaný na kruhovou dřevěnou desku vsazenou do ozdobného rámu. Je to jediná dokončena malba na dřevě, která se od autora dochovala. V současnosti je vystavena v Galerii Uffizi ve Florencii v původním originálním rámu. Tento obraz si objednal bohatý bankéř, jehož Michelangelo znal od dětství, Angolo Doni, zřejmě jako svatební dar pro svou nastávající Maddalenu Strozzi.

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou minci Michelangelo – Svatá rodina za cenu 11 590 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní box. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
2 oz ryzího stříbra 999/1000
Průměr:
50 mm
Hmotnost:
62,2 g
Kvalita:
Leštené razidlo
Nominální hodnota:
10 dolarů
Země původu:
Niue
Rok emise:
2016
Limitace:
999 kusů pro celý svět