Religiózní numismaty v nabídce Národní Pokladnice nejsou výjimkou. Tento však nad ostatními přeci jen vyčnívá svým citlivým propojením umění a zbožnosti s ryzím stříbrem.

Již na první pohled zaujme svým tvarem kapličky. Na ten druhý svou hmotností 50ti gramů v ryzím stříbře.

  • Při bližším pohledu na revers objevíte ostré detaily drobné reprodukce obrazu s plačící Madonou s děťátkem v náručí. V dolní části se skví krásná růže plátovaná ryzím zlatem. Ta odkazuje na Papeže Jana Pavla II., který právě zlatou růží vzdal poctu Matce Boží. Papežská růže je chápána jako symbol papežské přízně.
    (Motiv byl na minci přenesen technologií tamponového tisku, která je původem věrné barevnosti)

  • Avers mince zdobí religiózní symbol kříže a portrét britské královny Alžběty II. Dále země a rok vydání emise, informace o mincovním kovu a nominální hodnotu.

Nedílnou součástí je Certifikát autentičnosti, který potvrzuje uvedené parametry mince. Samozřejmostí je ochranná plastová kapsle. Vše je uloženo do delikátní dřevěné kazety.

Rezervací Matky Boží z Kalvárie získáte:

  • Nádhernou mince z 50 gramů čistého stříbra (999/1000)
  • Jistotu Velmi nízká limitace, pouze 1000 kusů
  • Parciální plátování ryzím zlatem (999/1000)
  • Certifikát autentičnosti
  • Originální dřevěnou kazetu, která ladí s mincí

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou minci Matka Boží z Kalvárie za 4990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Rozměry:
40 x 50 mm
Hmotnost:
50 g
Kvalita:
Proof (nejvyšší mincovní kvalita, leštěné razidlo)
Nominální hodnota:
2 Dolary
Země původu:
Tokelau (Nový Zéland)
Rok emise:
2017
Limitace:
1000 kusů