Odhalte novou numismatickou dimenzi! Vzácná a ojedinělá ražba medaile z 1kg ryzího stříbra. Velmi výjimečná je téměř identickou vloženou akrylovou vitráží, kterou můžete vidět v katedrále sv. Víta na Pražském hradě. Už při prvním pohledu na medaili každý znalý numismatik pozná, že se jedná o novou dimenzi!

Medaile z 1 kg ryzího stříbra 999/1000, s detailním a velmi propracovaným designem, který snoubí propojení dvou českých umělců. Vitráže od Alfonse M. Muchy s nadějnou českou umělkyní a medailérkou Irenou Hradeckou. Striktní limitace této medaile s vitráží je uvedena a zaručena individuálním číslováním na hraně každého jednotlivého numismatu, který má velmi unikátní šířku hrany 24 mm!

Pro zdůraznění všech motivů a celého designu, byla použita technika Antique Finish. Ta zobrazuje části povrchu stříbrné medaile s tak detailním stínem, který budí dojem že stojíte uvnitř katedrály. Díky tomu stříbrná medaile přináší doslova novou dimenzi v mincovnictví.

Objednávkou získáte:

  • 1kg ryzího stříbra 999/1000
  • Numismat s vloženou akrylovou vitráží
  • Nejvyšší mincovní kvalitu - Antique Finish
  • Jedinečnou limitaci - 150 kusů
  • Individuální číslování na hraně
  • Unikátní průměr 100 mm a šíře hrany 24 mm
  • Certifikát autentičnosti
  • Podsvícený box

Medaile z 1 kg ryzího stříbra s vloženou vitráží od Alfonse M. Muchy je uložená ve speciálním podsvíceném boxu, který ji povyšuje na skutečný umělecký skvost!!

ANO, zašlete mi prosím medaili z 1 kg ryzího stříbra s vloženou akrylovou vitráží za cenu 84 900 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Společně s medailí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a luxusní podsvícený box. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ag 999/1000
Průměr:
100 mm
Hmotnost:
1020 g
Kvalita:
Antigue Finish
Vitráž:
Akrylové sklo
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2021
Limitace:
150