Legendární československá stokoruna na medaili zušlechtěné ryzím stříbrem

Představujeme Vám pamětní medaili, na jejíž obě strany byly přeneseny motivy legendární československé stokoruny vydané v roce 1961. Nejdéle platné bankovky naší novodobé historie.

Netradičně pojatá medaile se pyšní velmi výrazným reliéfem. Již na první pohled poznáte precizní zpracování a při bližším pohledu se na Vás vynoří jemné detaily věrné slavnému originálu.

Zušlechtění povrchu medaile ryzím stříbrem 999/1000 a následné finální zpracování v kvalitě Antique finish dodává medaili na mistrnosti a atraktivitě.

AVERS REVERS
Na aversu medaile je vyobrazen pracující lid, konkrétně hutník a družstevnice
se snopem obilí.
Revers vyobrazuje proslulý pohled na pražské Hradčany.

Každá medaile z velmi nízké limitace 400 kusů je uložena společně s Certifikátem autentičnosti v elegantní kazetě. Díky zmíněnému zpracování v kvalitě Antique finish nemusí být medaile uzavřena v ochranné kapsli a můžete ji tak vzít do vlastních rukou!

Ať již přemýšlíte nad drobným medailovým dárkem pro sběratele pamětníky, nebo pro mladé nadšence do nevšedních numismatů, s touto medailí se trefíte pokaždé!

Specifikace
Kov:
základní mincovní
Zušlechtění:
ryzí stříbro 999/1000
Rozměr:
100 x 50 mm
Hmotnost:
cca 80,20 g
Kvalita:
Antique finish
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2022
Limitace:
400 ks

ANO, zašlete mi prosím Pamětní medaili československá stokoruna za 1 490 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob nebo do 31. prosince 2023. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.