Legendární československá stokoruna na medaili zušlechtěné ryzím stříbrem

Představujeme Vám pamětní medaili, na jejíž obě strany byly přeneseny motivy legendární československé stokoruny vydané v roce 1961. Nejdéle platné bankovky naší novodobé historie.

Netradičně pojatá medaile se pyšní velmi výrazným reliéfem. Již na první pohled poznáte precizní zpracování a při bližším pohledu se na Vás vynoří jemné detaily věrné slavnému originálu.

Zušlechtění povrchu medaile ryzím stříbrem 999/1000 a následné finální zpracování v kvalitě Antique finish dodává medaili na mistrnosti a atraktivitě.

AVERS REVERS
Na aversu medaile je vyobrazen pracující lid, konkrétně hutník a družstevnice
se snopem obilí.
Revers vyobrazuje proslulý pohled na pražské Hradčany.

Každá medaile z velmi nízké limitace 400 kusů je uložena společně s Certifikátem autentičnosti v elegantní kazetě. Díky zmíněnému zpracování v kvalitě Antique finish nemusí být medaile uzavřena v ochranné kapsli a můžete ji tak vzít do vlastních rukou!

Ať již přemýšlíte nad drobným medailovým dárkem pro sběratele pamětníky, nebo pro mladé nadšence do nevšedních numismatů, s touto medailí se trefíte pokaždé!

ANO, zašlete mi prosím Pamětní medaili československá stokoruna za 1 490 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
základní mincovní
Zušlechtění:
ryzí stříbro 999/1000
Rozměr:
100 x 50 mm
Hmotnost:
cca 80,20 g
Kvalita:
Antique finish
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2022
Limitace:
400 ks