Poznejte unikátní pamětní medaili připomínající překrásný pohádkový zámek Červená Lhota. Pamětní medaile je zušlechtěna žlutým zlatem (Au 999/1000) a růžovým zlatem.

Nádherná pamětní medaile zámku Červená lhota je vyražena v nejvyšší mincovní kvalitě v nadprůměrné velikosti 45 mm. Díky tomuto neobvykle velkému průměru lze obdivovat i ty nejmenší detaily designu, který byl navržen předním českým umělcem Janem Háskem.

  • Avers medaile vyobrazuje zámek Červená Lhota

  • Na reversní straně můžete spatřit stylizaci tří zemských znaků, jež je inspirovaná architekturou všech stylů od středověku až po 19. století

Ikonický zámek Červená Lhota se neodmyslitelně zapsal do srdcí mnoha lidí. O jeho oblíbenosti nejen mezi veřejností, ale i mezi filmaři svědčí i fakt, že se zde natočilo mnoho pohádek, jmenovitě: Zlatovláska z roku 1973, O zatoulané princezně, O kráse a štestí či Princezna na hrášku. Vy jej nyní mužete získat na překrásné pamětní medaili zušlechtěné žlutým zlatem 999/1000 a růžovým zlatem. Medaile Vám bude doručena v elegantním mincovním rámu, který dostanete ZDARMA!

Objednávkou získáte:

  • 35 gramů mědi zušlechtěné ryzím a růžovým zlatem
  • Jistotu nejvyšší mincovní kvality
  • DÁREK - elegantní mincovní rám

Zámek Červená Lhota leží na východní hranici Jihočeského kraje u stejnojmenné vsi, která je nyní součástí obce Pluhův Žďár. Zámek je umístěn na skále, která se přehrazením údolí a zvýšením hladiny vody stala ostrůvkem na zámeckém rybníku. První písemná zmínka o vodním renesančním zámku pochází z roku 1465. Původní gotická tvrz na místě nynějšího zámku se nazývala Lhota a existovala již v druhé polovině 14. století.

Rytíř Jan Kába z Rybňan gotickou tvrz nechal přestavit na renesanční zámeček a přejmenoval ho Nová Lhota. Dnešní pojmenování Červená Lhota se poprvé objevilo až v roce 1602, kdy název vycházel z nové barvy omítky.

Červená Lhota bývá právem nazývaná pohádkovým zámkem. Mezi všemi českými hrady a zámky drží prim v počtu natočených pohádek a filmů. Zřejmě nejznámější pohádkou je Zlatovláska z roku 1973 s Jorgou Kotrbovou a Petrem Štěpánkem v titulních rolích. Kromě pohádek se zde natáčely i filmy. K nejznámějším patří film Svatby pana Voka s Milošem Kopeckým.

ANO, objednávám pamětní medaili zámku Červená lhota, za cenu 790 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti a elegantní mincovní rám. Emise bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Měď
Zušlechtění:
Ryzí žluté 999/1000 a růžové zlato
Průměr:
45 mm
Hmotnost:
35 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Země původu:
Česká republika