Dovolte nám představit exkluzivní medaili s názvem Rozeta Katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha. Je vyhotovena unikátní technikou v kvalitě Antique finish připomínající historické mince. Dominantou medaile je barevná akrylová rozeta znázorňující vitrážové okno nejznámější pražské katedrály.

Medaile disponuje velkorysým průměrem cca 63 milimetrů, výškou hrany cca 3 milimetry a hmotností cca 36 gramů. Navíc je zušlechtěna ryzím stříbrem 999/1000 a vlastnictvím se může pochlubit jen 400 sběratelů, tak nízká je limitace.

AVERS REVERS
Pří pohledu na avers medaile se Vám možná vybaví pohled uvnitř katedrály směrem na západní stěnu skrz hlavní loď. Pávě na této stěně je originální rozeta umístěna. Podle námětu Antonína Podlahy bylo umělcem prof. Františkem Kyselou na rozetě ztvárněno stvoření světa. Podél rozety jsou vyobrazeni dva z osmi zemských patronů umístěných na hlavních pilířích katedrály. Pod rozetou je na medaili uveden opis názvu katedrály v latině, tedy “CATHEDRALIS SANCTI VITI“. Naopak na reversu medaile je ručně vsazená rozeta vyobrazena z pohledu na katedrálu zvenčí. Podél rozety jsou umístěna ikonická úzká, ale přitom vysoká neogotická okna obou hlavních věží. Přesně tak, jako na skutečné katedrále.

K medaili dostanete Certifikát autentičnosti a elegantní kazetu, ve které je medaile uložena a lze ji tak reprezentativně vystavovat.

Objednávkou získáte:

  • Medaili zušlechtěnou ryzím stříbrem 999/1000
  • Jistotu velmi nízké limitace, pouhých 400 kusů
  • Certifikát autentičnosti a elegantní kazetu

Nejvýznamnější pražská sakrální stavba na medaili neobvyklého zpracování naleznete pouze v nabídce Národní Pokladnice. Neváhejte s objednávkou!

ANO, zašlete mi prosím pamětní medaili Rozeta katedrály svateho Víta, Václava a Vojtěcha za 1 790 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Základní mincovní kov
Zušlechtění:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
Cca 63 mm
Hmotnost:
Cca 36 g
Kvalita:
Antique finish
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2022
Limitace:
400 ks