Doplňte si své numismatické album Naši prezidenti o exkluzivní pamětní medaili s portrétem nově zvoleného českého prezidenta Petra Pavla. Pamětní medaile je vyražena ve stejné specifikaci jako ostatní pamětní medaile z kolekce Naši prezidenti, tedy 38,61 mm. Originální pamětní medaile je zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000 a vyražena v nejvyšší kvalitě ražby Proof. Díky tomuto způsobu zpracování (kombinace matných a lesklých částí) jsou na ní zřetelně patrné i ty nejmenší detaily

Získejte originální pamětní medaili Prezident Petr Pavel za 990 Kč. Abyste se mohli přesvědčit o její výjimečnosti, Národní Pokladnice přednostně jednu rezervovala právě pro Vás!

AVERS REVERS
Zobrazuje Petra Pavla, čtvrtého prezidenta České republiky a dále letopočet, během kterého bude prezidentskou funkci vykonávat. Na reversu je zobrazen dvouocasý lev s korunou ztvárněný podle předlohy Alfonse Maria Muchy a dále nápis REPUBLIKA ČESKÁ a detailně propracované lipové ratolesti.

Pamětní medaile s portrétem nového českého prezidenta Petra Pavla věrně doplňuje kolekci Naši prezidenti. Bude Vám doručena v elegantní černé kazetě, kterou od nás spolu s certifikátem autentičnosti dostanete jako dárek ZDARMA!

Pamětní medaili si však můžete vložit i do Vašeho numismatického alba Naši prezidenti. Kolekce Naši prezidenti, která je exkluzivně pouze v nabídce Národní Pokladnice, zachycuje představitele prezidentského úřadu od vzniku samostatné ČSR až po současnost. 

Ano, zašlete mi prosím pamětní medaili Prezident Petr Pavel zušlechtěnou ryzím zlatem 999/1000 zobrazující čtvrtého českého prezidenta Petra Pavla za cenu 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Společně s medailí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní černé pouzdro. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob, nebo do 31. prosince 2024. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Základní
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
28 g
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby Proof
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2023