Připomeňte si československé a české prezidenty na medailích zušlechtěných ryzím zlatem!

Představujeme vám první medaili z nejnovější kolekce Národní Pokladnice Naši prezidenti. Medaile vyobrazuje 2. československého prezidenta Edvarda Beneše. Stejně jako všechny medaile z této kolekce je i tato zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000

Nyní máte možnost získat tuto pamětní medaili za poloviční cenu. Namísto běžných 990 Kč, zaplatíte jen 490 Kč. Ušetříte tedy 500 Kč!

Každá medaile z naší nejnovější kolekce je zušlechtěna ryzím zlatem. Všichni státníci jsou zobrazeni výhradně z profilu tak, jak je u medailí se státníky dobrým zvykem. Průměr prezidentských medailí je 38,61 mm, hmotnost 28 gramů.

AVERS REVERS
Avers vyobrazuje portrét Edvarda Beneše. Jak je u medailových portrétů státníků dobrým zvykem, je první prezident vyobrazen z profilu. V okruží je opis se jménem prezidenta a také období, ve kterém prezidentskou funkci vykonával.

Na reversu medaile je detailním způsobem ztvárněn český dvouocasý lev dle předlohy Alfonse Maria Muchy a opis REPUBLIKA ČESKOSLOVENSKÁ. Ve spodní části medaile jsou vyobrazeny lipové květy, jakožto další symbol.

Objednávkou první medaile z kolekce Naši prezidenti získáte:

  • Medaili zušlechtěnou ryzím zlatem 999/1000
  • Nejvyšší kvalitu ražby Proof
  • Dárky v dalších zásilkách
  • Právo na předností odběr dalších medailí

Při rychlé rezervaci do 10 dnů získáte navíc elegantní dřevěné pero s pouzdrem! Neváhejte s objednávkou. Limitace této kolekce byla stanovena na 10 000 kompletních sad. Neváhejte proto s objednávkou!

Specifikace
Kov:
Základní
Zušlechtění:
Ryzím zlatem 999/1000
Průměr:
38,21 mm
Hmotnost:
28 g
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby
Rok emise:
2021
Limitace:
10000 kompletních sbírek

Životy a činy osob stojících v čele státu k sobě vždy přitahovaly pozornost široké veřejnosti, neboť do značné míry pozitivně či negativně ovlivňovaly a ovlivňují chod dějin.

To je jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli pro vydání ucelené kolekce s výstižným názvem Naši prezidenti, jenž je exluzivně v nabídce Národní Pokladnice. Kolekce připomíná všechny československé a české prezidenty, bez ohledu na jejich oblíbenost a zásluhy.

Ukázka dalších medailí v kolekci

Ano, chci začít sbírat pamětní medaile kolekce Naši prezidenti. Objednávám si první pamětní medaili Edvard Beneše za cenu 490 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím zlatem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Edvard Beneš ponechám, objednám si tak dalších 10 pamětních medailí z kolekce Naši prezidenti. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné).

Každou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí z kolekce Naši prezidenti mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2022, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Naši prezidenti a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.