Připomeňte si československé a české pezidenty na medailích zušlechtěných ryzím zlatem

Představujeme vám první ražbu nejnovější kolekce Naši prezidenti. Medaile vyobrazuje 2. československého prezidenta Edvarda Beneše. Stejně jako všechny medaile z této kolekce i tato je zušlechtěna ryzím zlatem (Au 999/10000). 

Nyní máte možnost získat tuto pamětní medaily za poloviční cenu. Namísto běžných 990 Kč, zaplatíte jen 490 Kč. Ušetříte tedy 500 Kč!

Každá medaile z naší nejnovější kolekce je zušlechtěna ryzím zlatem. Všichni státníci jsou zobrazeni výhradne z profilu tak, jak je u numismatů se státníky dobrým zvykem. Průměr prezidentských medailí je 38,61 mm, hmotnost 28 gramů.

AVERS REVERS
Avers vyobrazuje portrét Edvarda Beneše. Jak se u medailových portrétu státníků dobrým zvykem, je první prezident vyobrazen z profilu. V okruží je opis se jménem prezidenta a také období, ve které funkci prezidenta vykonával. .

Na reversu numismatu je detailním způsobem ztvárněn lev dle předlohy Alfonse Maria Muchy a opis REPUBLIKA ČESKOSLOVENSKÁ. Ve spodní části medaile jsou vyobrazeny lipové květy, jakožto další symbol.

Objednávkou první ražby z kolekce Naši prezidenti získáte:

  • Zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000
  • Nejvyšší mincovní kvalita "Proof"
  • Výhradně jen u Národní Pokladnice
  • Dárky v dalších zásilkách
  • Právo na předností odběr dalších medailí

Při rychlé rezervaci do 10 dnů, získáte navíc elegnatní dřevěné pero s pouzdrem! Neváhejte s objednávkou. Limitace této kolekce byla stanovena na 10 000 kompletních sad. Neváhejte s objednávkou!

Specifikace
Kov:
Základní
Zušlechtění:
Ryzím zlatem (Au 999/1000)
Průměr:
38,21 mm
Hmotnost:
28 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Rok emise:
2021
Limitace:
5000 kompletních sbírek

Životy a činy osob stojících v čele státu k sobě vždy přitahovaly pozornost široké veřejnosti, neboť do značné míry pozitivně či negativně ovlivňovaly a ovlivňují chod dějin.

To je jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli pro vydání ucelené sbírky s výstižným názvem Naši prezidenti. Připomíná všechny československé české prezidenty, bez ohledu na jejich oblíbenost a zásluhy.

Ukázka dalších medailí v kolekci

ANO, chci začít sbírat pamětní medaile kolekce Naši prezidenti. Objednávám si první pamětní medaili Edvard Beneše za cenu 490 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím zlatem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Edvard Beneš ponechám, objednám si tak dalších 7 pamětních medailí z kolekce Naši Prezidenti. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné).

Každou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí ze sbírky Naši prezidentii divadla mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. 12. 2022, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Naši prezidernti a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.