Připomeňte si československé a české prezidenty na medailích zušlechtěných ryzím zlatem 999/1000 a získejte první medaili Tomáš Garrigue Masaryk jen za 490 Kč namísto běžných 990 Kč! Využijte této výhodné nabídky a ušetřete 500 Kč! Abyste se mohli přesvědčit o výjimečnosti této medaile, Národní Pokladnice přednostně jednu rezervovala právě pro Vás.

Medaile je zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000. Její průměr činí 38,61 milimetrů a hmotnost 28 gramů. Byla vyražena v nejvyšší kvalitě ražby Proof. Díky tomuto způsobu zpracování (kombinace matných a lesklých částí) jsou zřetelně patrné i ty nejmenší detaily.

AVERS REVERS
Zobrazuje Tomáše Garrigua Masaryka, 1. prezidenta Československa a dále letopočet, během kterého prezidentskou funkci vykonával. Na reversu je zobrazen dvouocasý lev s korunou ztvárněný podle předlohy Alfonse Maria Muchy a dále nápis REPUBLIKA ČESKOSLOVENSKÁ a detailně propracované lipové ratolesti.

Medaile s podobiznou Tomáše Garrigua Masaryka otevírá pomyslnou bránu ke kolekci Naši prezidenti. Tato originální kolekce, která je exkluzivně pouze v nabídce Národní Pokladnice, zachycuje představitele prezidentského úřadu od vzniku samostatné ČSR až po současnost. V průběhu sbírání navíc dostanete jedinečnou medaili Pravda vítězí, svatý Václav zušlechtěnou ryzím zlatem ZDARMA!

Příslušenství ZDARMA

Objednávkou první medaile získáte:

  • Medaili Tomáš Garrigue Masaryk zušlechtěnou ryzím zlatem 999/1000
  • Certifikát autentičnosti
  • Záruku nejvyšší kvality ražby Proof
  • Právo na pravidelné odebírání dalších medailí
  • Právo na hodnotné dárky v dalších zásilkách
  • Poštovné ZDARMA

Objednáním medaile Tomáš Garrigue Masaryk si současně zajistíte právo na pravidelné odebírání medailí z kolekce Naši prezidenti. Ucelenou kolekci prezidentských pamětních medailí zušlechtěných ryzím zlatem 999/1000.

Dárky ZDARMA v dalších zásilkách

Od Tomáše Garrigua Masaryka až po Miloše Zemana

Kolekce Naši prezidenti je unikátní ucelenou kolekcí pamětních medailí zušlechtěných ryzím zlatem 999/1000, která originálním způsobem zobrazuje československé a české prezidenty. Kolekce se pyšní celkem 11 pamětními medailemi.

Životy a činy osob stojících v čele státu k sobě vždy přitahovaly pozornost široké veřejnosti, neboť do značné míry pozitivně či negativně ovlivňovaly a ovlivňují chod dějin. To je jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli pro vydání této originální zlatem zušlechtěné kolekce, jež je exluzivně v nabídce Národní Pokladnice. Kolekce připomíná všechny československé a české prezidenty, bez ohledu na jejich oblíbenost a zásluhy.

Všichni státníci jsou zobrazeni výhradně z profilu tak, jak je u medailí se státníky dobrým zvykem. Na reversní straně všech prezidentských medailí zušlechtěných ryzím zlatem 999/1000 je zobrazen český dvouocasý lev v původním podání od Alfonse Muchy. Pozlacený povrch medaile činí tento státní symbol ještě zářivějším.

Ukázka dalších medailí v kolekci

Ano, chci začít sbírat pamětní medaile kolekce Naši prezidenti. Objednávám si první pamětní medaili Tomáš Garrigue Masaryk za cenu 490 Kč (poštovné a balné uhradíme za vás). Peníze nezasílám předem, pamětní medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím zlatem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Tomáš Garrigue Masaryk ponechám, objednám si tak dalších 10 pamětních medailí z kolekce Naši prezidenti. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné).

Každou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí z kolekce Naši prezidenti mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2023, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Naši prezidenti a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Základní
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
28 g
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby Proof
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2021
Limitace:
10 000 kompletních kolekcí