Představujeme unikátní medaili z ryzího zlata 999/1000, která je ozvláštněna barevnou aplikací v podobě čtyřlístku. Každá medaile, z velmi nízké limitace 999 kusů, je opatřena tímto snad nejznámějším symbolem štěstí.

AVERS REVERS
Na aversu medaile s průměrem 13,92 milimetrů je barevnou aplikací nanesen již zmíněný čtyřlístek. Dominantou a jediným motivem reversu je lev Národní Pokladnice, kterého můžete spatřit v logu naší společnosti. Lev je obkroužen tzv. perlovcem. Na starších zlatých mincích plnil perlovec ochranou funkci proti znehodnocení odkrajováním. Dnes má spíše funkci okrasnou.

Zlatá medaile je uložena v obdélníkové numismatické kapsli vystlané černou velurovou vyplní. Na výplni je zlatým písmem uvedena specifikace. Kompletní specifikaci medaile naleznete v Certifikátu autentičnosti, který obdržíte společně s medailí.

Čtyřlístek pro štěstí na medaili z ryzího zlata

Objednávkou získáte:

  • Ryzí zlato 999/1000
  • Záruku nejvyšší kvality ražby
  • Jistotu velmi nízké limitace
  • Certifikát autentičnosti

Víte, proč je právě čtyřlístek spojován se štěstím? Údajně proto, že není lehké jej najít. Vy už ale hledat nemusíte! Neváhejte s objednávkou.

Věříme, že tato medaile nezůstane na dně šuplíku. Ať už přemýšlíte o dárku pro sebe, nebo chcete překvapit své blízké – Čtyřlístek plný štěstí je skvělá volba! Štěstí se Vám nalepí na paty.

ANO, zašlete mi prosím Čtyřlístek pro štěstí na zlaté medaili za cenu 1 490 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zakoupena. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Specialita:
Parciální kolorování
Průměr:
13,92 mm
Hmotnost:
1/200 oz (0,155 g)
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby
Rok emise:
2024
Limitace:
999 ks