Kosatce od Alfonse Muchy v úctyhodné velikosti

Jedinečná medaile zušlechtěná ryzím zlatem s barevnou aplikací!

S hrdostí Vám představujeme horkou novinku – krásnou medaili úctyhodných rozměrů, zobrazující detail z mistrovského díla Kosatce od světově významného secesního umělce Alfonse Muchy.

Tato originální medaile má průměr mimořádných 90 milimetrů. Právě díky nadstandardnímu průměru můžete obdivovat překrásné detaily. Reprodukce díla zobrazeného na aversu je kolorována velmi přesnou moderní technologií a použitím barvy věrně odpovídá originálnímu dílu. Jedinečnost této medaile navíc zušlechtěné ryzím zlatem 999/1000 zdůrazňuje i její vysoký reliéf.

Numismat je zpracován v nejvyšší mincovní kvalitě a ražen speciálním leštěným razidlem. Medaile je unikátní i v tom, že je opatřena číslováním na hraně, které potvrzuje přísnou limitaci pouhých 1000 emisí pro celý svět.

Návrh pamětní medaile zpracovala držitelka mnoha sportovních trofejí, stříbrná medailistka ze zimních olympijských her a také medailérka Gabriela Koukalová.

Avers medaile zobrazuje kolorovaný detail z uměleckého plakátu Kosatce z roku 1898 s podpisem Alfonse Muchy. Na reversu je detailním způsobem ztvárněn český lev, tak jak jej navrhl sám Alfons Mucha, nápis REPUBLIKA ČESKOSLOVENSKÁ a opět jméno umělce Alfons Maria Mucha. Revers numismatu je zušlechtěn ryzím zlatem 999/1000.

 

Rezervací medaile získáte:

  • Mistrovský návrh od Gabriely Koukalové

  • Zušlechtění ryzím zlatem 999/1000

  • Unikátní barevná aplikace na vysokém reliéfu

  • Nízká limitace pouhých 1000 medailí pro celý svět

  • Průměr mimořádných 90 milimetrů

  • Nejvyšší mincovní kvalita

  • Individuální číslování na hraně s podpisem autorky návrhu medaile

  • Elegantní kazetu spolu s Certifikátem autentičnosti

S medailí Kosatce získáte připomínku na významného secesního umělce a zároveň originální kousek do Vaší sbírky!

 

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000 s barevnou aplikací
Kov:
Měď
Hmotnost:
286 g
Průměr:
90 mm
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Limitace:
1000 kusů pro celý svět
Emitent:
Národní Pokladnice
Návrh:
Gabriela Koukalová

Alfons Mucha, celým jménem Alfons Maria Mucha, byl český malíř, grafik a designér z období secese. Narodil se 24. července 1860 v Ivančicích na Moravě. Již od mládí se věnoval výtvarnému umění, avšak po nepřijetí na pražskou Akademii výtvarných umění odešel pracovat jako malíř divadelních dekorací do Vídně. Zde také získal zakázku na vyzdobení vídeňského zámku Emmahof. Umění poté studoval na Akademii umění v Mnichově a později také v Paříži. Ve Francii následně několik let i setrval.

Muchův osobitý a nezaměnitelný styl se stal již v jeho době senzací a dodnes je znám jako ,,styl Mucha”. Byl velmi ovlivněn symbolismem. Sám Mucha se ve svých dílech snažil zpřístupnit krásu umění pro každou společenskou třídu, vyzdvihoval symboly a dekorativní prvky. Zároveň vyvinul vlastní estetické ideály a jeho práce jsou typické zobrazováním ideálů ženské krásy. Typické je též jeho používání bledých pastelově zbarvených barev.

ANO, zašlete mi prosím medaili v mimořádné velikosti Alfons Mucha - Kosatce za cenu 3 900 Kč (+149 Kč poštovné a balné). Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Společně s medailí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Nabídka je platná do 31. 12. 2019 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.