Představujeme Vám fascinující stříbrnou minci s precizně propracovaným motivem vzácného druhu hnědého medvěda gobijského.

Tato exkluzivní mince je vyražena z 1 trojské unce (přesněji 31, 103 g) ryzího stříbra (Ag 999/1000). Její průměr činí 38,61 milimetrů. Nominální hodnota numismatu je 500 Tugriků a jeho emitentem je asijský stát Mongolsko.

  • Dominantou reversu je mistrovsky zpracovaný detail medvěda Gobi. Jemnou a hlubokou strukturu srsti se podařilo vyrazit vysokoreliéfní technologií
    Smartminting®.

  • Na aversu medaile je vyobrazen emblém mongolské banky Mongol Bank společně s mongolskými znaky a nominální hodnotou. Ve spodní části je vyražen emitent, hmotnost mince a ryzost stříbra.

Motiv reversu je po obvodu doplněn textem WILDLIFE PROTECTION 2019 a URSUS ARCTOS COBIENSIS, což je latinský název Gobijského medvěda hnědého. Medaile je výjimečná také díky krystalům Swarovski, kterými jsou osazeny oči medvěda.

Objednávkou získáte:

  • 1 unce ryzího stříbra (999/1000) a krystaly Swarowski
  • Jistotu striktní limitace - pouze 2500 ks
  • Záruku zpracování v kvalitě antique finish
  • Certifikát autentičnosti a originální balení

V uplynulých letech Národní Pokladnice z této série WILDLIFE PROTECTION úspěšně představila například minci křečíka Campbellova, ježka ušatého, nebo sobola asijského. Ty se krátce po uvedení vyprodaly a není tedy divu, že je každá další emise očekávána sběrateli po celém světě.

Revoluční technologie smartminting©

Při ražbě emise byla využita revoluční technologie smartminting©, která umožňuje ražbu výrazně vyšších reliéfů (a tím zvýraznění a prokreslení i těch nejmenších detailů mince) při zachování standardní hmotnosti numismatu.

Revoluční technologie smartminting©

Tato technologie výrazně posouvá hranice moderní numismatiky a stanovuje nové standardy a specifikace.

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou minci Medvěd Gobi z jedné unce ryzího stříbra za cenu 4 290 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti obsahující bohaté informace. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
31,10 g
Kvalita:
Antique finish
Nominální hodnota:
500 tugriků
Země původu:
Mongolsko
Rok emise:
2019
Limitace:
2500