Představujeme vám Myšáka Mickeyho a Myšku Minnie na naší nejnovější stříbrné minci. Byla vyražena u příležitosti 100. výročí Disney. Právě Mickey a Minnie patří mezi Disney nejznámější postavičky.

Kolorovaná mince je vyražena v nejvyšší mincovní kvalitě do jedné unce ryzího stříbra (31,10 gramů) o průměru 40 milimetrů.

Vánoční mince si zaslouží také vánoční balení. Je uložena v barevném albu z tvrdého kartonu. Po otevření alba spatříte minci ve speciální „kapsli“, kterou můžete zavěsit na stromeček a použít ji tak jako vánoční ozdobu!

Myšák Mickey a Myška Minnie na stříbrné minci - ozdobné vánoční balení

Objednávkou získáte:         

  • Oficiální mince ve spolupráci s Disney
  • Jistotu velmi nízké limitace, jen 2023 kusů
  • Záruku nejvyšší mincovní kvality
  • Ozdobné vánoční balení

Limitace je striktně stanovena na 2023 kusů.

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou minci Myšák Mickey a Myška Minnie za cenu 4 490 (+ 129 Kč poštovné a balné). Částku za minci mohu uhradit najednou, nebo ve formě třech bezúročných měsíčních splátek, 2 x 2 245 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zakoupena. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro (999/1000)
Zušlechtění:
Parciální kolorování
Průměr:
40 mm
Hmotnost:
31,10 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Nominální hodnota:
2 $
Země původu:
Niue
Rok emise:
2023
Limitace:
2023