Poprvé v Národní Pokladnici!

Tomáš Garrigue Masaryk
na oficiální minci z 1 kg stříbra

S potěšením Vám u příležitosti výjimečného výročí 80 let od úmrtí prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka představuji unikátní minci raženou speciálně k uctění tohoto velikána.

Jedinečnost jubilejní stříbrné emise zdůrazňuje skutečnost, že se jedná o oficiální minci, která byla vyražena do 1 kg ryzího stříbra! Limitace této ražby je přísně omezená jen 111 emisemi. Precizní návrh aversu připravil významný umělec Mgr. Art Miroslav Hric, ArtD, a díky průměru mince 100 mm máte možnost shlédnout i ty nejmenší detaily numismatu.S vlastnictvím této unikátní 1kilogramové stříbrné mince získáte exemplář, který splňuje ty nejvyšší standardy:

  • 1 kg ryzího stříbra (999/1000)
  • Vysoký relief
  • Nejvyšší mincovní kvalita
  • Extrémně nízká limitace – jen 111 ks pro celý svět!
  • Oficiální emise Novozélandské mincovny


Spolu se stříbrnou kilogramovou mincí taktéž obdržíte elegantní dřevěný box s Certifikátem
autentičnosti, který garantuje všechny popisované parametry. Součástí zásilky je též originální stokorunová bankovka z roku 1931. Jejím autorem je Max Švabinský a bankovka je považována za nejkrásnější platidla meziválečené éry a často i za nejkrásnější kousky v celé naší historii vůbec.

Tomáš Garrigue Masaryk se podstatným způsobem zasadil o založení samostatné Československé republiky a v roce 1918 byl zvolen prvním československým prezidentem. Jsme hrdí, že Vám můžeme představit novou stříbrnou kilogramovou minci připomínající tohoto významného pedagoga, filozofa, politika a státníka, jakým Tomáš Garrigue Masaryk byl.

ANO, zašlete mi prosím kilogramovou minci T.G.Masaryka z ryzího stříbra za cenu 69900 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Sříbrná kilogramová mince T.G.Masaryka bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Stříbro 999/1000
Průměr:
100 mm
Hmotnost:
1 kg
Kvalita:
Leštěné razidlo
Nominální hodnota:
100 NZD
Země původu:
Niue Island
Rok emise:
2017
Limitace:
111 exemplářů