Dovolte, abychom Vám představili tuto unikátní limitovanou novinku, kterou jsme nově zařadili do nabídky Národní Pokladnice a jsme na ni patřičně hrdí. Jedná se o minci s impozantním rozměrem 297 x 420 mm, jejíž ojedinělý design vznikl podle originálu slavného obrazu malíře Françoise Eisena.

Slavný obraz, který je k vidění pouze v Historickém muzeu ve Francii, nyní můžete mít doma i Vy na minci z 1 kg ryzího stříbra 999/1000. Mince, zušlechtěná nákladnou barevnou aplikací, byla vyražena v limitovaném počtu pouhých 280 kusů pro celý svět a je uložena v elegantní výstavní kazetě společně s Certifikátem autentičnosti.

Pro zdůraznění detailního motivu obrazu byla použita jedinečná technika ražby v nejvyšší mincovní kvalitě - proof.

Objednávkou získáte:

  • Minci z 1 kg ryzího stříbra 999/1000
  • Numismat s impozantním rozměrem 297 x 420 mm
  • Zušlechtění nákladnou barevnou aplikací
  • Exkluzivní limitaci - pouhých 280 kusů
  • Elegantní výstavní kazetu a Certifikát autentičnosti

Neváhejte proto s objednávkou! Tuto vyjímečnou minci v působivé velikosti najdete pouze v nabídce Národní Pokladnice, jinde hledat nemusíte.

ANO, zašlete mi prosím minci z 1 kg ryzího stříbra s Marií Terezií za cenu 89 900 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a luxusní výstavní kazetu. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ag 999/1000
Rozměry:
297 x 420 x 0,77 mm
Hmotnost:
1 000 g
Kvalita:
Proof
Zušlechtění:
barevná aplikace
Nominál:
80 NZD
Rok emise:
2021
Limitace:
280 kusů