Pražský hrad byl založen v 9. století a díky své současné rozloze, která čítá přes 70 000 m², je zapsán v Guinessově knize rekordů jako největší hradní komplex na světě. Pro svůj půvab a jedinečnost si rovněž vysloužil své místo v Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Pražský hrad byl sídlem panovníků a od roku 1918 i prezidentů. Katedrála sv. Víta v sobě střeží české korunovační klenoty.

Oficiální pamětní mince s vyobrazením této jedinečné stavby a symbolu srdce Evropy umožňuje sběratelům získat zlatou minci z jedné unce ryzího zlata 999/1000, tedy 31,10 g tohoto vzácného kovu. Díky vyhledávanému průměru 38,61 mm je motiv mince velmi detailní. Mince byla vyražena v nejvyšší mincovní kvalitě - leštěným razidlem, tzv. Proof.

Mince je výjimečná také díky své limitaci. Pouze 99 sběratelů na celém světě ji bude moci mít ve své sbírce!

Objednávkou získáte:

  • Minci vyraženou do ryzího zlata 999/1000
  • Nejvyšší mincovní kvalitu tzv. Proof
  • Extrémně nízkou limitaci - 99 ks
  • Certifikát autentičnosti

Společně se zásilkou obdržíte i Certifikát autentičnosti, který zaručuje pravost této zlaté mince a zároveň obsahuje cenné informace. Certifikát autentičnosti je uložen společně s mincí v elegantní dřevěné kazetě.

ANO, zašlete mi prosím minci ryzího zlata Pražský hrad za zvýhodněnou cenu 109 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc originální dřevěnou kazetu s Certifikátem autentičnosti.

Nabídka je platná do vyprodání zásob nebo do 30. listopadu 2022. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Au 999/1000
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
1 oz = 31,10 g
Kvalita:
Proof
Nominální hodnota:
100 NZD
Země původu:
Niue
Rok emise:
2022
Limitace:
99 ks