Fotbalové mistrovství světa 2022 konané v západoasijském Kataru má kromě pořádné porce zápasů i své oficiální suvenýrové euro bankovky. Pojďme si ale nejdřív krátce představit probíhající šampionát v číslech.

Kvalifikace na 22. mistrovství světa v fotbale se zúčastnilo rekordních 206 států ucházejících se o 31 postupových míst na závěrečný turnaj. Katar má jako hostitelská země účast jistou již od roku 2010, kdy o pořadateli rozhodla Mezinárodní federace fotbalových asociací (zkráceně FIFA). Tím se soupiska uzavírá na 32 účastnících. Celkem se odehraje 64 zápasů na osmi stadionech v pěti katarských městech.

Dalším zajímavým číslem je trojka. Právě tolik suvenýrových bankovek obsahuje oficiální set věnovaný nejsledovanějšímu sportovnímu klání planety.

  • Jednotlivé aversní strany postupně odhalují oficiální symbol turnaje, maskota turnaje a samozřejmě ikonickou putovní trofej pro vítěze.

Suvenýrové euro bankovky MS Katar 2022

  • Všechny 3 suvenýrové euro bankovky mají shodnou reversní stranu, typickou pro euro suvenýrové bankovky. Jsou na ní vyobrazeny ikonické stavby evropských metropolí obklopené unijními hvězdami.

Každá suvenýrová euro bankovka je díky pořadovému číslu série unikátní stejně jako je tomu u pravých bankovek. Osahuje také totožné ochranné prvky jako je hologram, mikrotisk a UV ochrana. Všechny tři kusy jsou uloženy  v barevné obálce.

Výjimečný set je skvělým dárkem nejen pro fanoušky fotbalu, ze setu budou nadšení také sběratelé suvenýrových euro bankovek. Zkrátka, s tímto dárkem o letošních Vánocích zazáříte!

Mezinárodní federací fotbalových asociací oficiálně licencovanou sadu najdete exkluzivně pouze v nabídce Národní Pokladnice!

ANO, zašlete mi prosím set suvenýrových euro bankovek za 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Zásilku mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Zásilka bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Počet suv. bankovek:
3 ks
Materiál:
bavlněný papír
Rozměr:
74 x 134 mm
Nom. hodnota:
0 Eur
Rok:
2022