Mimořádná letecká emise ve dvou uncích ryzího stříbra

S extrémně vysokým reliéfem vyražená v kvalitě black proof!

Dovolte, abychom Vám představili dlouho očekávanou minci s názvem Modrá obloha. Numismat byl vytvořen speciální technologií, díky které má mince detailně zpracovaný každičký detail. Tato speciální a novodobá technologie se jmenuje smartminting® a mince ji vděčí za svůj ultra vysoký reliéf.

Velmi nezvyklá je i kvalita mince Black Proof. Tento numismat byl vyražen ve velmi nízké limitaci pohých 999 kusů pro sběratele a letecké fanoušky na celém světě. Nedílnou součástí této mince je i tematická dřevěná kazeta, stejně jako mince v leteckém stylu.

Nádherný obraz, reliéfu přední vrtule vystupující z přímého pohledu na letadlo. Motiv je velmi precizně propracován. Na pravé straně z pohledu na minci je nápis Blue Skies & Tailwinds, což ve volném překladu do českého jazyka můžeme přeložit jako přání pilotovi: „Měj modrou oblohu a vítr v zádech.“

Rezervací získáte:

  • Dlouho očekávanou minci, která je u emitenta vyprodaná!
  • Detailní zpracování mince technologií smartminting®
  • Ultra vysoký reliéf numismatu
  • Nezvyklou kvalitu Black Proof
  • Limitaci pouze 999 kusů
  • Tematickou dřevěnou kazetu

Díky vysokému reliéfu a Black Proof kvalitě vyniká černá povrchová úprava a motiv leštěné stříbrné vrtule doslova vystupuje z mince! Mince z ryzího stříbra, která přeje doslova ryzí šťastnou cestu!

  • Na aversové straně mince se nachází nádherný obraz, reliéf přední vrtule vystupující z přímého pohledu na letadlo. Motiv je velmi precizně propracován. Na pravé straně z pohledu na minci je nápis Blue Skies & Tailwinds, což ve volném překladu do českého jazyka můžeme přeložit jako přání pilotovi: měj modrou oblohu a vítr v zádech. Něco jako když si divadelníci před premiérou přejí před vystoupením na jeviště, zlom vaz. Je to věta a hlavně přání ať se člověk vrátí v pořádku a zvládne vše, co má v plánu.
  • Na reversu mince je vyražen portrét královny Alžběty II. společně se jménem ELIZABETH II, nominální hodnotou 10 DOLLARS a názvem emitenta COOK ISLANDS (Cookovy ostrovy) a rovněž rok ražby 2020. Formální hlavou společenství Commonwealth (česky Společenství národů) je britský panovník, konkrétně Alžběta II. Součástí Commonwealthu jsou také Cookovy ostrovy, výhradní emitent tohoto numismatu.

ANO, zašlete mi prosím minci Modrá obloha z 2 uncí ryzího stříbra za cenu 6 490 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti obsahující bohaté informace. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ag 999/1000
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
2 oz / 62,20 g
Kvalita:
Black Proof
Nominální hodnota:
10 $
Země původu:
Cookovy ostrovy
Rok emise:
2020
Limitace:
999 kusů