Věděli jste, že podobný náhrdelník vlastnila i milovaná princezna Lady Diana? Tento elegantní náhrdelník, který nově patří do nabídky Národní Pokladnice, byl inspirován jejím oblíbeným safírovým chockerem. Lady Diana tento šperk dostala jako brož svatebním darem od královny Alžběty. Brož původně patřila královně Viktorii, která jej dostala o 141 let dříve darem od prince Alberta.

Dominantou náhrdelníku je velký modrý skleněný krystal ve velikosti 20 x 28 mm, který je obklopený 24 menšími čirými krystaly o rozměrech 2,5 mm. Tento překrásný krystalový přívěšek je pověšen na řetízku zušlechtěném rhodiem, zakončeným nastavitelným zapínáním.

Nenahraditelným doplňkem tohoto překrásného šperku jsou náušnice, které od nás dostanete ZDARMA. Náhrdelník skvěle doplní, protože jsou v podobném designu jako přívěsek samotný. Mají v sobě vložený menší modrý krystal ve velikosti 6 x 8 mm, který obklopují čiré krystaly ve velikosti 1,5 mm. Náušnice mají zapínání typu puzety a jsou společně s náhrdelníkem zabaleny v elegantním černém pytlíčku.

Objednávkou získáte:

  • Šperk s dominantním modrým krystalem
  • Volitelné zapínání
  • Řetízek s nastavitelným zapínáním zušlechtěný rhodiem
  • Náhrdelník inspirovaný Lady Di
  • Náušnice ZDARMA!
  • Elegantní černý pytlíček


Potěšte sebe nebo své blízké náhrdelníkem inspirovaným šperkem princezny Lady Diany. K náhrdelníku navíc získáte náušnice ZDARMA, které budou skvělým doplňkem. Neváhejte a objednejte si jeden z těchto krásných klenotů HNED TEĎ!

ANO, zašlete mi prosím náhrdelník s modrým krystalem za cenu 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Náhrdelník mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ho obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byl náhrdelník zakoupen. Včetně náhrdelníku obdržím ZDARMA elegantní náušnice uložené společně s náhrdelníkem v černém pytlíčku. Náhrdelník bude hrazen dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Řetízek:
46 cm, zušlechtěný rhodiem
Modrý krystal:
20 x 28 mm
Čiré krystaly kolem krystalu:
24 x 2,5mm
Zapínání:
nastavitelné, zušlechtěné rhodiem
Náušnice :
ZDARMA!
Modré krystaly v náušnicích:
6 x 8 mm
Čiré krystaly v náušnicích:
1,5 mm
Balení:
černý pytlíček