Kdo by neznal Mrazíka..? Mýtickou postavu slovanské mytologie, vystupující ve stejnojmenné nesmrtelné pohádce. Představujeme vám další z řady emisí v netradičním tvaru a originálním balení.

Oválná mince, vyražená do jedné unce ryzího stříbra (999/1000), je individuálně číslovaná. Každý z 5000 kusů, je tedy originál.

  • Na reverzu je v pohádkově mrazivém vzhledu vyobrazen Mrazík se svou vnučkou Sněhurkou. Portrét je lemovaný sněhovými vločkami a jmény postav v azbuce.
    Barevná reprodukce mince je vytvořena moderní technologii „Tampondruck“ (tampotisk).
  • Avers vyobrazuje Její Veličenstvo Královnu Alžbětu II, ryzost mince 999/1000, nominální hodnotu a zemi vydání.

Podívejte se na naše video. V hlavní roli pohádková Matrjoška a mince s Mrazíkem:

Jedinečný způsob balení. Mince je pečlivě uschována ve slavné ruské Matrjošce. Rozkládací hračce, obvykle s červenými tvářemi a květovanou šálou. Ve speciálním vydání s Mrazíkem se však panenka oblékla do stylové modré a perfektně tak ladí s mincí. Po otevření panenky objevíte certifikát autentičnosti a druhou, menší panenku, ve které je mince ukryta.

Rezervací mince získáte:

  • 1 unci ryzího stříbra (999/1000)
  • Numismat oválného tvaru
  • Originál - každá mince je individuálně číslovaná
  • Dvě unikátní dřevěné Matrjošky, ve kterých je uschována
  • Jistotu striktní limitace, 5000 ks pro celý svět
  • Certifikát autentičnosti

Uvažujete o stylovém vánočním dárku? Chcete svoji sbírku rozšířit o kousek, který jen těžko zůstane na dně šuplíku? Pohádkově krásná mince, stylově uložená ve slavné Matrjošce je správnou volbou!

Tampotisk je nepřímý hlubotiskový proces, během kterého se obraz převádí z tiskové desky přes silikonový nosič (tampon), na tzv. substrát - plocha pro potisk).

ANO, zašlete mi prosím minci Mrazík v jedné unci ryzího stříbra za 3490 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Stříbrná mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro (999/1000)
Průměr:
45 x 30 mm
Hmotnost:
31,1 g (1 unce)
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby - Proof
Nominální hodnota:
5 $
Země původu:
Šalamounovi Ostrovy
Rok emise:
2019
Limitace:
5000 kusů pro celý svět
Specialita:
Mince uložena ve dvou Matrjoškách