Kdo by neznal Mrazíka..? Pohádkovou postavu slovanské mytologie, vystupující ve stejnojmenné nesmrtelné pohádce.

Představujeme vám další z řady emisí v netradičním tvaru a originálním balení. Oválná mince, vyražená do jedné unce ryzího stříbra (999/1000), je individuálně číslovaná. Každý z 5000 kusů, je tedy originál.

AVERSREVERS
Vyobrazuje Její Veličenstvo Královnu Alžbětu II. , ryzost mince 999/1000, nominální hodnotu a zemi emitenta.V pohádkově mrazivém vzhledu je vyobrazen Mrazík se svou berlou Mrazilkou. Portrét je lemovaný lesní krajinou a nápisem Děda mráz v azbuce.
Barevná reprodukce mince je vytvořena technologii „Tampondruck“ (tampónový tisk).

Mince je pečlivě uschována ve slavné ruské matrjošce. Rozkládací hračce, obvykle s červenými tvářemi a květovanou šálou. Ve speciálním vydání s Mrazíkem se však panenka oblékla do stylové modré a perfektně tak ladí s mincí. Po otevření panenky objevíte Certifikát autentičnosti a druhou, menší panenku, ve které je mince ukryta.

Rezervací mince získáte:

  • 1 unci ryzího stříbra (Ag 999/1000)
  • Dvě unikátní dřevěné Matrjošky
  • Numismat oválného tvaru
  • Originál - každá mince je individuálně číslovaná
  • Jistotu nízké limitace, jen 5000 ks
  • Certifikát autentičnosti

Uvažujete o stylovém vánočním dárku? Chcete svoji sbírku rozšířit o kousek, který jen těžko zůstane na dně šuplíku? Pohádkově krásná mince, stylově uložená ve slavné matrjošce je správnou volbou!

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Rozměry:
45 x 30 mm
Hmotnost:
31,1 g (1 unce)
Kvalita:
nejvyšší mincovní (Proof)
Nominální hodnota:
5 $
Země původu:
Šalamounovi Ostrovy
Rok emise:
2022
Limitace:
5000 ks
Specialita:
Mince uložena ve dvou Matrjoškách

Tamponový tisk (nebo tampotisk) je tiskový proces, kterým můžeme přenést 2-D obraz na 3-D objekt (například minci s Mrazíkem). To se děje pomocí nepřímého hlubotiskového procesu. Obraz se převádí z tiskové desky přes silikonový nosič, tzv. tampon, na plochu mince.

Tampotisk se používá v řadě průmyslových odvětví - automobilový průmysl, propagační výrobky, oblečení, elektronika, elektrické spotřebiče, zdravotnictví, sportovní potřeby a hračky. Přestože není tato technologie nikterak nová, v numismatice se začala využívat později s tím, jak roste zájem o netradičně zpracované mince a medaile.

Díky tvarové přizpůsobivosti tamponu je možné přenést obrázek prakticky jakéhokoliv tvaru (tj. plochý, válcový, kulový, textura, konkávní povrch, vypouklý povrch, složité úhly).

ANO, zašlete mi prosím minci Mrazík v jedné unci ryzího stříbra, edice 2022 za 2990 Kč (+ 159 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Stříbrná mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2022, nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.