Je to stříbrné, kulaté, ale není to mince, ani medaile. Co to je? Je to medailonek! A to z ryzího stříbra zavěšený na jemném stříbrném řetízku.

Předlohou pro šperk je umělecké dílo s názvem „Jaro“ od českého malíře a grafika z období secese Alfonse Maria Muchy. Mucha jaro ztvárnil jako ladnou dívku s obnaženými rameny oblečenou do světle zelených dlouhých šatů. Dívka drží plnou náruč barevných květin, jimiž Mucha vyjadřuje kvetoucí povahu jara.

Medailonek je vyražen ze 2,80 gramů ryzího stříbra (999/1000) a je zavěšen na stříbrný řetízek s hmotností cca 2,20 gramů a ryzostí 925/1000. Řetízek má délku 47 centimetrů, ale díky třem větším očkům řetízku jej lze zkrátit i na 45 a 42 centimetrů.

Šperk je pečlivě uložen do stylové bílé kazety společně s Certifikátem autentičnosti a také s dárkovou kartičkou pro vytvoření osobního přáníčka obdarované osobě.

Ať už přemýšlíte o hezkém dárku pro sebe nebo pro své blízké, tento šperk je skvělá volba!

Medailonek Mucha z ryzího stříbra na stříbrném řetízku

Specifikace
Kov medailonku:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr medailonku:
20 mm
Hmotnost medailonku:
2,80 g
Kov řetízku:
Stříbro 925/1000
Hmotnost řetízku:
2,20 g
Délka řetízku:
47 cm

ANO, zašlete mi prosím stříbrný medailonek na stříbrném řetízku za cenu 1990 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Částku za sadu lze uhradit najednou, nebo ve formě pěti bezúročných měsíčních splátek, 2 x 995 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Medailonek mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy jej obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byl zakoupen. Zásilka bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2023 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.