Je to stříbrné, kulaté, ale není to mince, ani medaile. Co to je? Je to medailonek! A to z ryzího stříbra zavěšený na jemném stříbrném řetízku.

Předlohou pro šperk je umělecké dílo s názvem „Jaro“ od českého malíře a grafika z období secese Alfonse Maria Muchy. Mucha jaro ztvárnil jako ladnou dívku s obnaženými rameny oblečenou do světle zelených dlouhých šatů. Dívka drží plnou náruč barevných květin, jimiž Mucha vyjadřuje kvetoucí povahu jara.

Medailonek je vyražen ze 2,80 gramů ryzího stříbra (999/1000) a je zavěšen na stříbrný řetízek s hmotností cca 2,20 gramů a ryzostí 925/1000. Řetízek má délku 47 centimetrů, ale díky třem větším očkům řetízku jej lze zkrátit i na 45 a 42 centimetrů.

Šperk je pečlivě uložen do stylové bílé kazety společně s Certifikátem autentičnosti a také s dárkovou kartičkou pro vytvoření osobního přáníčka obdarované osobě.

Ať už přemýšlíte o hezkém dárku pro sebe nebo pro své blízké, tento šperk je skvělá volba!

Medailonek Mucha z ryzího stříbra na stříbrném řetízku

ANO, zašlete mi prosím stříbrný medailonek na stříbrném řetízku za cenu 1990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Částku za sadu lze uhradit najednou, nebo ve formě pěti bezúročných měsíčních splátek, 2 x 995 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Medailonek mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy jej obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byl zakoupen. Zásilka bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov medailonku:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr medailonku:
20 mm
Hmotnost medailonku:
2,80 g
Kov řetízku:
Stříbro 925/1000
Hmotnost řetízku:
2,20 g
Délka řetízku:
47 cm