Věděli jste, že podobný náhrdelník vlastnila i milovaná princezna Lady Diana? Tento elegantní náhrdelník, který nově patří do nabídky Národní Pokladnice, byl inspirován oblíbeným safírovým chockerem princezny Diany. Ta tento šperk dostala jako brož svatebním darem od královny Alžbety. Brož původně patřila královně Viktorii, která ho dostala o 141 let dříve darem od prince Alberta.

Dominantou náhrdelníku je velký modrý skleněný krystal ve velikosti 18 x 20 mm, který obklopují další menší čiré krystaly, 2,5 mm. Na modrý krystal jsou navázány 4 řady hladkých a lesklých perel ve velikosti od 4 do 5 mm.

Honosnost náhrdelníku pak dodávají spony, které rozdělují perly, které jsou opět vykládané menšími čirými krystali ve velikosti 2 mm. Šperk je zakončen jemným mosazným zapínáním, zušlechtěným stříbrem. Celková délka tohoto překrásného náhrdelníku je 38 cm + 12 cm volitelné zapínání.

Objednávkou získáte:

  • Náhrdelník ze 4 řad lesklých perel
  • Šperk s dominantním modrým krystalem
  • Volitelné zapínání zušlechtěné stříbrem
  • Skvost inspirovaný náhrdelníkem Lady Di
  • Elegantní kazetu
  • Náušnice ZDARMA!


Potěšte sebe nebo své blízké náhrdelníkem královny srdcí! K perlovému náhrdelníku navíc získáte náušnice ZDARMA, které budou skvělým doplňkem. Neváhejte a objednejte si jeden z těchto krásných klenotů HNED TEĎ!

Specifikace
Délka náhrdelníku:
38 cm
Zapínání:
volitelné až 12 cm
Zušlechtění zapínání:
stříbro
Kov Zapínání:
mosaz
Perly:
4 řady
Kvalita perel:
hladký povrch, vysoký lesk
Velikost jedné perly:
4 - 5 mm
Skleněný modrý krystal:
18 x 20 mm
Čiré krystaly kolem krystalu:
2,5 mm
Čiré krystaly ve sponách :
2 mm
ZDARMA:
náušnice se zapínáním typu puzeta

ANO, zašlete mi prosím náhrdelník Královny srdcí za cenu 2 490 Kč (+ 159 Kč poštovné a balné). Náhrdelník mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ho obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byl náhrdelník zakoupen. Včetně náhrdelníku obdržím ZDARMA elegantní náušnice a Certifikát autentičnosti uložené společně s náhrdelníkem v bílé kazetě. Náhrdelník bude hrazen dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. března 2022 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.