Představujeme Vám úplnou novinku z naší nabídky - jedinečný náhrdelník, který jistě významně obohatí Vaši sbírku šperků. Srdcový náhrdelník podtrhne křehkost a půvab žen, slon přinese štěstí a pyšnit se s ním můžete na nejedné společenské akci.

Náhrdelník se skládá z dominantního srdce, uprostřed kterého je usazen slon. Celý výjev je zušlechtěn dvěma drahými kovy, zlatem a stříbrem. Aby šperk měl ten pravý lesk a půvab, jsou do něj ručně vsazeny Swarovski krystaly ve vysokém počtu 40 kusů. Délka náhrdelníku je přibližně 46 cm.

Symbolika srdce má mnoho významů a v jednotlivých kulturách se liší. Zatímco v orientu představuje intuici a intelekt, v západním světě symbolizuje cit a lásku. Jeho symbolika se také odlišuje v jednotlivých kulturách. Zajímavý je i fakt, že srdce tak jak jej dnes kreslíme, nemá se skutečným srdcem mnoho společného.

Silná symbolika slonů je významnou pro mnoho kultur. Její původ sahá od Asie až do Evropy, kam se začal dostávat v 19. století společně s hinduistickou a buddhistickou kulturou. V současném světě jsou symbolem štěstí, moudrosti a zkušenosti.

Objednávkou získáte:

  • Dárek pro každou ženu
  • Šperk zušlechtěný dvěma drahými kovy
  • Ručně vložených 40 kusů Swarovski krystalů
  • Šperk pro každou příležitost
  • Elegantní pytlíček

Potěšte sebe nebo své blízké překrásným náhrdelníkem ve tvaru srdce se slonem! K náhrdelníku navíc získáte ochranné balení v podobě elegantního pytlíčku zcela ZDARMA! Neváhejte a objednejte si jeden z těchto krásných klenotů HNED TEĎ!


Symbolika srdce má mnoho významů a v jednotlivých kulturách se liší.

Zatímco v orientu představuje intuici a intelekt, v západním světě symbolizuje cit a lásku. Jeho symbolika se také odlišuje v jednotlivých kulturách. Zajímavé je i to, že srdce tak jak jej dnes kreslíme, nemá se skutečným srdcem mnoho společného. K propojení těchto dvou motivů došlo mezi 13. a 16. stoletím, kdy se zakreslený symbol srdce stal metaforou pro srdce lidské.

Silná symbolika slonů je významnou pro mnoho kultur.

Její původ sahá od Asie až do Evropy, kam se začal dostávat v 19. století společně s hinduistickou a buddhistickou kulturou. V současném světě sloni symbolizují štěstí, moudrost a zkušenost. Rovněž bývají považováni za symbol loajality, společenství a jednoty. Naproti tomu v minulosti představovali něžnost, sílu, hloupost, ale i inteligenci.

ANO, zašlete mi prosím přívěsek ve tvaru srdce se slonem za cenu 590 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Přívěsek bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Přívěsek mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ho obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byl přívěsek zakoupen. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Náhrdelník srdce se slonem:
Zušlechtění srdce:
Stříbro
Zušlechtění slona:
Zlato
Swarovski krystaly:
40 kusů
Délka řetízku:
46 cm