Velký nástěnný kalendář 2024 plný bankovek

Přemýšlíte nad praktickým a krásným dárkem nejen pro milovníky numismatiky? Dárek, se kterým si na Vás každý vzpomene? Tak se podívejte na náš kalendář 2024 s názvem Starověké kultury. Něco mi říká, že se stane hitem letošních Vánoc.

Nástěnný měsíční kalendář může být zářivým doplňkem každé domácnosti, pracovny či kanceláře. Každý měsíc otočíte na novou bankovku a pokaždé z jiného státu.

V kalendáři o formátu A3 (297 x 420 mm) se postupně představí 12 bankovek zobrazujících významné starověké památky z celého světa. Jedná se o oběžné bankovky, které se však nikdy nedostaly do oběhu a jsou tak v prvotřídní kvalitě. Bankovky jsou uloženy v průhledných plastových obálkách, ze kterých je lze snadno vyjmout.

Nalákat Vás mohu například na lednovou bankovku 1 Peso z Mexika s motivem Měsíčního kamene. V září otočíte na egyptskou 5-piastrovou bankovku s bustou královny Nefertiti. Listopad patří syrské 50-librovce. Je na ní vyobrazena hliněná tabulka s ugaritským klínovým písmem. Dalších 9 bankovek Vám neprozradím, abych Vás nepřipravil o překvapení!

Kalendář byl sestavený pro Národní Pokladnici. Nikde jinde ho neseženete.

ANO, zašlete mi prosím Velký nástěnný kalendář 2024 plný bankovek za cenu 1 490 (+ 129 Kč poštovné a balné). Kalendář mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byl kalendář zakoupen. Kalendář bude hrazen dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Počet bankovek:
12
Počet listů:
12
Jazyk:
Angličtina
Vydavatel:
Národní Pokladnice
Rozměry:
A3 (297 x 420 mm)