Velký nástěnný kalendář 2024 plný bankovek

Přemýšlíte nad praktickým a krásným dárkem nejen pro milovníky numismatiky? Dárek, se kterým si na Vás každý vzpomene? Tak se podívejte na náš kalendář 2024 s názvem Starověké kultury. Něco mi říká, že se stane hitem letošních Vánoc.

Nástěnný měsíční kalendář může být zářivým doplňkem každé domácnosti, pracovny či kanceláře. Každý měsíc otočíte na novou bankovku a pokaždé z jiného státu.

V kalendáři o formátu A3 (297 x 420 mm) se postupně představí 12 bankovek zobrazujících významné starověké památky z celého světa. Jedná se o oběžné bankovky, které se však nikdy nedostaly do oběhu a jsou tak v prvotřídní kvalitě. Bankovky jsou uloženy v průhledných plastových obálkách, ze kterých je lze snadno vyjmout.

Nalákat Vás mohu například na lednovou bankovku 1 Peso z Mexika s motivem Měsíčního kamene. V září otočíte na egyptskou 5-piastrovou bankovku s bustou královny Nefertiti. Listopad patří syrské 50-librovce. Je na ní vyobrazena hliněná tabulka s ugaritským klínovým písmem. Dalších 9 bankovek Vám neprozradím, abych Vás nepřipravil o překvapení!

Kalendář byl sestavený pro Národní Pokladnici. Nikde jinde ho neseženete.

Specifikace
Počet bankovek:
12
Počet listů:
12
Jazyk:
Angličtina
Vydavatel:
Národní Pokladnice
Rozměry:
A3 (297 x 420 mm)

ANO, zašlete mi prosím Velký nástěnný kalendář 2024 plný bankovek za cenu 1 490 (+ 99 Kč poštovné a balné). Kalendář mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byl kalendář zakoupen. Kalendář bude hrazen dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob nebo do 31. ledna 2024. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.