Celý svět zná krále Rock ‚n‘ Rollu Elvise Presleyho a jeho nejznámější písně! My Vám je přinášíme v oficiální sadě ve spolupráci s Elvis Presley Enterprises. Sada je velmi přísně limitovaná pouhými 19 999 kusy pro celý svět. Navíc pro vás máme ZDARMA další minci s podobiznou Elvise Presleyho zušlechtěnou 24karátovým zlatem.

Mince z této oficiální kolekce nesou názvy nejznámějších a nejhranějších písní, které zná a notuje si každý! Všechny jsou zušlechtěné 24karátovým zlatem v průměru 38,60 mm, na kterém krásně vyniknou zpěvákovi podobizny! Každá mince se pyšní jedinečnou hmotností 28,28 gramů.

Navíc od nás dostanete ZDARMA další minci zušlechtěnou 24karátovým zlatem o průměru 32 milimetrů a hmotnosti 14,14 gramů s podobiznou mladého Elvise Presleyho.

Objednávkou získáte:

 • Oficiální sadu mincí ELVIS PRESLEY™
 • 5 mincí zušlechtěných 24karátovým zlatem
 • Nejslavnější písně Elvise Presleyho na mincích
 • Velmi nízkou limitaci - 19 999 sad pro celý svět!
 • 6. minci s podobiznou krále Rock ‚n‘ Rollu ZDARMA
 • Tematický numismatický zakladač
 • Certifikáty autentičnosti

Proto neváhejte a objednejte si svoji sadu s králem Rock ‚n‘ Rollu, kterou seženete pouze v nabídce Národní Pokladnice, jinde ji hledat nemusíte!

Názvy 5 mincí ze sady zušlechtěné 24karátovým zlatem:

 1. Jailhouse Rock
 2. All Shook Up
 3. Can´t Help Falling in Love
 4. Don´t be Cruel
 5. Heartbreak Hotel

ANO, objednávám si oficiální sadu 5 mincí Elvis Presley™, za cenu 4 490 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti, numismatický zakladač a 6. mince zušlechtěná 24 karátovým zlatem ZDARMA. Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Sada:
5 mincí
Zušlechtění:
5 x 24 karátové zlato
Kov:
5 x CuNi
Průměr:
5 x 38,60 mm
Hmotnost:
5 x 28, 28 g
Kvalita:
5 x BU
Nominální hodnota:
5 x 1 Crown
Země původu:
Gibraltar
Rok emise:
2021
Limitace:
19 999 sad
Další 6 mince:
ZDARMA
Zušlechtění mince:
24 karátové zlato
Průměr mince:
32 mm
Hmotnost mince:
14,14 g