Tato stříbrná mince je věnována jednomu z nejznámějších uměleckých děl Carla Heinricha Blocha: Poslední večeře. Olejomalba z 19. století zachycuje poslední Ježíšovu večeři v předvečer jeho ukřižování.

Mince z jedné unce ryzího stříbra (999/1000) je parciálně kolorovaná. Zajímavá je limitace. Pouhých 999 majitelů se muže radovat z jejího vlastnictví.

AVERS REVERS
Věrně zachycená replika slavné malby, na které vyniknou drobné detaily i věrné odstíny originálního díla. Nad kolorovanou částí je uveden anglický název díla „LAST SUPPER“. Pod ní je uvedena hmotnost a ryzost použitého stříbra. Reprezentuje státní znak emitenta – Kamerun. Dále pak nominální hodnotu a rok vydání mince.

Okruží na obou stranách mince je ozdobeno růžencovým perlovcem. Stylová vroubkovaná hrana vynikne společně s výše popsanými detaily i díky velkorysému průměru 40 milimetrů.

Objednávkou získáte:

  • Jednu unci ryzího stříbra 999/1000
  • Záruku vysoké kvality ražby - BU
  • Jistotu velmi nízké limitace, pouhých 999 kusů
  • Atraktivní balení včetně Certifikátu autentičnosti

Ponořte se do krásy tohoto nadčasového díla dokonale přeneseného na „stříbrné plátno“ jedinečné mince!

ANO, zašlete mi prosím minci Poslední večeře na jedné nci ryzího stříbra za cenu 4 490 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Částku za sadu lze uhradit najednou, nebo ve formě tří bezúročných měsíčních splátek, 3 x 1 496,67 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné - platí se pouze jednou). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zakoupena. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Zušlechtění:
Parciální kolorování
Průměr:
40 mm
Hmotnost:
31,10 g
Kvalita:
BU
Nominální hodnota:
2000 CFA
Země původu:
Kamerun
Rok emise:
2024
Limitace:
999 ks