Věděli jste že šperky nazývané Kamei z italského cammeo mají za sebou dlouhou historii? Právě proto jsme do naší speciální nabídky zařadili i tento náhrdelník s přívěškem Kamei zdobeným 4 krystaly.

Řetízek, jehož délka je přibližně 51 cm, je zakončen zapínáním na silný magnet ve tvaru kuličky, která se při odepínání půlí. Řetízek společně s okružím, do kterého je Kamei vložena, je zušlechtěný 18karátovým zlatem.

Hlavní motiv přívěsku, busta mladé dívky, má barvu slonovinové kosti a je umístěn na světle oranžovém podkladu. Přívěsek je zdoben 4 modrými krystaly a vyobrazuje detailně zpracovanou bustu ženy s vysoko vyčesanými vlasy, která hledí na pravou stranu. Několik pramenů vlasů ženě padá k ramenům.

Objednávkou získáte skvostný šperk:

  • S přívěskem Kamei
  • S řetízkem a okružím zušlechtěným 18karátovým zlatem
  • S okružím zdobeným 4 krystaly
  • Se zapínáním na silný magnet
  • Uschovaný v elegantním sametovém pytlíčku

Udělejte si radost tímto elegantním náhrdelníkem zušlechtěným 18karátovým zlatem, který navíc získáte v elegantním pytlíčku!

Kameje za sebou mají dlouhou historii. Jejich název byl odvozen od italského cammeo. Kameje navazují na starší techniku rytí a v podobě, v jaké je známe dnes, se objevují od 4 století př. n. l. Původem pocházejí nejspíše z Alexandrie, později se rozšířily i na území Řecka a Říma, kde vzrostla jejich obliba. Předlohou pro výrobu kamejí byla dvě hlavní témata: mytologie a portréty vladařů. Ve středověké Byzanci se kameje těšily velké oblibě a byly odsud dováženy do Evropy a na naše území.


Velkého rozkvětu se dočkaly zejména v renesanční Itálii a Francii, kde se glyptika stala vyhledávanou technikou. V 19. století během období klasicismu, biedermeieru a secese vznikla další vlna zájmu o kameje. Jedním z nejvýznamnějších sochařů v Čechách, který v umění glyptiky vynikal, byl profesor Josef Drahoňovský z Trutnova.

ANO, zašlete mi prosím přívěsek Kamei se zlaceným okružím a řetízkem za cenu 490 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Přívěsek bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Přívěsek mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ho obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byl přívěsek zakoupen. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Náhrdelník s přívěškem Kamei::
Zušlechtění okruží a řetízku:
18karátové zlato
Rozměry:
35 x 27 mm
Krystaly:
4 kusy
Délka řetízku:
51 cm
Zapínání:
na magnet