Představujeme Vám horkou novinku z naší nabídky - unikátní náhrdelník, který dozajista obohatí Vaši sbírku šperků. Náhrdelník s motýlem vykládaným krystaly podtrhne křehkost a půvab žen na každé společenské akci.

Tento skvostný náhrdelník je decentním šperkem, který bude slušet každé ženě či dívce. Má volitelnou délku řetízku, přičemž nejkratší dosahuje délky 46 cm a nejdelší 52 cm. Řetízek je zušlechtěný zlatem 750/1000 a zdobí ho přívěsek motýla s průměrem 2 cm x 2 cm. Jeho křídla jsou vyložena 26 krystaly. Každé z velkých křídel je zdobeno 8 krystaly, malá křídla po 4 krystalech. Na těle se vyjímá velký krystal na místě hlavy a tělíčko zdobí jeden menší krystal.

Objednávkou získáte:

  • Řetízek zušlechtěný zlatem 750/1000
  • Přívěsek vykládaný 26 krystaly
  • Řetízek s volitelnou délkou
  • Šperk uschovaný v elegantním sametovém pytlíčku

Udělejte si radost tímto decentním náhrdelníkem s krásným přívěskem zdobeným krystaly! Neváhejte a objednejte si jeden z těchto krásných klenotů HNED TEĎ!

ANO, zašlete mi prosím přívěsek ve tvaru motýla s pozlaceným řetízkem za zvýhodněnou cenu 390 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Přívěsek bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Přívěsek mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ho obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byl přívěsek zakoupen. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Řetízek s přívěškem ve tvaru motýla::
Délka řetízku:
46 - 52 cm
Zušlechtění řetízku :
Zlato 750/1000
Rozměry přívěšku:
2 x 2 cm
Krystaly v přívěšku:
26 kusů