S velkou radostí vám nabízíme numismat se snad nejkrásnějším pohledem na nejkrásnější město. Stříbrná mince s názvem Pražský hrad vykresluje, kromě zmíněného hradního komplexu, také Karlův most a samozřejmě řeku Vltavu. Nejspíš tento ikonický výjev znáte z řady obrazů nebo pohlednic. Není divu, že se dostal i na stříbrnou minci.

Mince je vyražena do ryzího stříbra 999/1000 v nejvyšší mincovní kvalitě (tzv. Proof). Výjimečnost mince je zdůrazněna i nízkou limitaci – pouhých 249 kusů pro celý svět.

  •  Na aversu mince je vyobrazen ikonický pohled na známé pražské panorama, konkrétně na areál Pražského hradu, Karlův most a Vltavu.

  •  Reversní strana je věnována emitentovi mince; Niue. Zobrazen je zde portrét krále Karla III., který je s Prahou samotnou propojen již mnoha návštěvami. Ta první se uskutečnila v květnu roku 1991, kdy tehdy ještě princ Charles přijel do Československa na soukromou návštěvu na pozvání prezidenta Václava Havla.

Panoramatický výhled na Pražský hrad s Karlovým mostem přes řeku protíná tzv. Královská cesta. Jedna z nejznámějších a turisty nejvyhledávanějších procházek českou metropolí.

Objednávkou získáte:

  • Celkem 15,55 gramů ryzího stříbra 999/1000
  • Jistotu velmi nízké limitace – pouze 249 kusů
  • Záruku nejvyšší mincovní kvality ražby
  • Certifikát autentičnosti a elegantní kazetu

Panoramatický výhled na Pražský hrad s Karlovým mostem přes řeku protíná tzv. Královská cesta. Jedna z nejznámějších a turisty nejvyhledávanějších procházek českou metropolí.

Pouhých 249 majitelů může vlastnit tuto stríbrnou minci! Neváhejte a objednejte!

ANO, zašlete mi prosím minci Pražský hrad  za cenu 2 490 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zakoupena. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
34 mm
Hmotnost:
15,55 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Nominální hodnota:
1 $
Země původu:
Niue
Rok emise:
2024
Limitace:
249 ks