V 10 hodin a 17 minut v pátek 8. března 2013 složil Ing. Miloš Zeman prezidentský slib a odpřisáhl věrnost České republice. Stal se tak třetím úřadujícím prezidentem samostatné České republiky a prvním, který byl zvolen v přímé volbě. Prezidentský post obhájil i ve volbách pořádaných v roce 2018.

O deset let, jeden den a pár hodin později je Zeman přítomen inauguraci nově zvoleného prezidenta Petra Pavla. Tímto aktem se Miloš Zeman rozloučil s prezidentským postem a Pražským hradem.

Dovolte nám připomenout osobu Miloše Zemana v roli prezidenta na pamětní medaili v nejvyšší kvalitě ražby. Navíc zušlechtěné ryzím zlatem 999/1000!

  • Dominantou aversu je portrét Miloše Zemana obklopený nápisem PREZIDENT MILOŠ ZEMAN a roky mezi kterými funkci prezidenta vykonával 2013 – 2023.

  • Revers na sobě nese českého dvouocasého lva od Alfonse Muchy obklopeného nápisem REPUBLIKA ČESKÁ.  

Nenechte si ujít jedinou medaili s prezidentem Milošem Zemanem v nabídce Národní Pokladnice!

ANO, objednávám pamětní medaili Prezident Miloš Zeman za cenu 990 (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při doručení. Nabídka je platna do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Základní mincovní kov
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
28 g
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2023