Mince z ryzího stříbra s roztomilým názvem Malá princezna. Nejedná se o obyčejnou minci. Díky své limitaci a zvolené technologii výroby se řadí mezi unikáty.

To opravdové kouzlo ale poznáte hned, jak otevřete růžovou hrací skříňku, ve které je mince uložena. Během okamžiku se spustí mechanický hrací strojek a skříňka se rozezní tóny jedné z nejznámějších dětských ukolébavek.

Podívejte se na ukázkové video a seznamte se s Malou princeznou:

Mince je vyražena do ryzího stříbra (999/1000). Váží 1 troyskou unci (přesněji 31,103 gramů) a průměr 38,61 milimetrů. Národní Pokladnice tak po numismatickém bestselleru loňských Vánoc, Ukolébavky s malým chlapcem spícím na srpku měsíce, navazuje na stále více oblíbenou tradici - minci do kolébky. Tentokrát v dívčím vydání.

Numismat je doslova protknut třemi rozházenými srdíčky. To je umožněno díky inteligentní technologií známou pod anglickým názvem Smartminting. Ten umožňuje do mince doslova „vysekávat“ libovolné tvary. Díky vysokému reliéfu a hloubce ražby vyniknou trojrozměrností i ty nejmenší detaily.

  • Na reversu je zobrazeno roztomilé nemluvně s bezstarostně snící na nadýchaném obláčku s nápisem „Lullaby“, což je anglický výraz pro ukolébavku. Obláček obklopen hvězdičkami, srdíčky a balonkem, který vyčnívá z pravidelného kulatého tvaru.

  • Na aversu je ve spodní části portrét jejího veličenstva královny Alžběty II., nominální hodnota 5$, rok a země vydání emise. Portrét je opět obklopen řadou drobných hvězdiček a srdíček.

Objednávkou Malé princezny získáte:

  • 1 unci ryzího stříbra
  • Minci vyrobenou moderní technologií Smartminting
  • Jistotu nízké limitace 999 ks pro celý svět
  • Skříňka Box s hracím strojkem, který po otevření přehraje melodii

Set mince se skříňkou plní bohulibé poslání - uklidňuje a uspává. Už první pohled na minci zahřeje u srdce. Když se mince roztočí do rytmu podmanivé melodie, uvěříte, že usínání nebylo nikdy zábavnější a rychlejší.

Ať už uvažujete o dětském dárku ve stříbře, nebo chcete svoji sbírku rozšířit o kousek, který jen těžko zůstane na dně šuplíku - Malá Princezna je skvělou volbou. Neváhejte s rezervací.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
31,1 g
Kvalita:
Antique finish
Nominální hodnota:
5$
Země původu:
Cookovy ostrovy
Rok emise:
2019
Limitace:
999 kusů

Revoluční technologie smartminting©

Revoluční technologie smartminting©

Revoluční technologie smartminting©, umožňuje ražbu výrazně vyšších reliéfů (a tím zvýraznění a prokreslení i těch nejmenších detailů mince) při zachování standardní hmotnosti numismatu.

Tato technologie výrazně posouvá hranice moderní numismatiky a stanovuje nové standardy a specifikace.

ANO, objednávám si mincii Malá princezna v jedné unci ryzího stříbra za cenu 3 990 Kč (+ 159 Kč poštovné a balné ). Nepodstupuji tím žádné riziko, minci mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla emise zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.