Reprezentativní dřevěná kazeta

 s logem Národní Pokladnice

Představujeme Vám reprezentativní dřevěnou kazetu - další nádhernou novinku z oblasti příslušenství. Kazeta je vyrobena ze dřeva hnědé barvy. Její vnější rizměry jsou 85 x 85 x 25 mm a je do ní možné vložit jeden numismat do průměru 40 mm. Kovové panty u kazety umožňují otevření víka až do úhlu 90°. Kazeta je optařena magnetickým uzávěrem pro její jednoduché a bezpečné uzavření. Vnitřní prostor kazety je vystlán černým velurem a navíc je v kazetě stuha na uchycení Certifikátu autentičnosti.

Celkový reprezentativní vzhled kazety doplňuje s logo Národní Pokladnice na jejím povrchu. 

Rezervací získáte:

  • Dřevěnou kazetu pro 1 numismat do průměru 40 mm
  • Vysokou kvalitu provedení
  • Vnitřní výplň z černého veluru

Specifikace
Provedení:
Hnědé dřevo, velurová vystýlka
Pro průměr:
do 40 mm
Logo:
Národní Pokladnice
Vnější rozměry:
85 x 85 x 25 mm

ANO, zašlete mi prosím dřevěnou kazetu s logem za cenu 490 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Kazetu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla kazeta zakoupena. Zásilka bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 30. dubna 2020 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.