Abychom Vám zpříjemnili to, co máme společné – vášeň pro skvostné a krásné produkty, snažíme se pro Vás, neustále hledat nové nápady. Vylepšujeme a rozšiřujeme tak i náš sortiment. Dovolte nám, abychom Vám nyní představili jedinečnou novinku z naší nabídky. Exkluzivní a elegantní ametystový náhrdelník, který je zušlechtěn pravým růžovým zlatem a navíc vykládaný čirými krystaly.

Dominantou přívěsku je velký ametyst o rozměrech 10 x 8 milimetrů, nad kterým se nachází menší ametyst o rozměrech 5 x 3 milimetry. Krásu šperku podtrhují malé čiré krystaly, které tak umocňují tmavě fialovou barvu ametystu. Přívěsek i řetízek, který je dlouhý 46 centimetrů, je zušlechtěn pravým růžovým zlatem. Délka řetízku jde prodloužit až o 5 centimetrů díky jeho zapínání.

Jelikož chceme, aby zážitek ze šperku byl opravdu jedinečný, rozhodli jsem se Vám k němu dát jako dárek ZDARMA náušnice, které jsou ve stejném designu jako přívěsek. Náušnice taktéž obsahují pravé ametysty a jsou zušlechtěny pravým růžovým zlatem.

Objednávkou získáte:

  • Šperk zušlechtěný pravým růžovým zlatem
  • S přívěskem s vloženými ametysty a krystaly
  • Náušnice ve stejném designu ZDARMA!
  • Včetně elegantního balení a Certifikátu autentičnosti

Jsme si jisti, že tento unikátní šperk rozzáří a vyzdvihne krásu každé ženy!

Vášnivým sběratelem ametystů byl sám císař Karel IV. Ten nechal kameny vložit i do své koruny římského císaře. Najdeme je také na Českých korunovačních klenotech. Dříve totiž lidé věřili, že kameny nositeli předají moc, kterou v sobě ukrývají. Ametyst mimo jiné přináší nositeli duševní sílu a pomáhá snižovat míru stresu.

ANO, zašlete mi prosím přívěsek s pravými ametysty vykládaný krystaly za cenu 2 490 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Přívěsek mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ho obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byl přívěsek zakoupen. Přívěsek bude hrazen dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2024 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Ametystový set:
Zušlechtění:
Růžové zlato
Délka řetízku:
46 cm
Zapínání:
až 5 cm
Přívěsek:
Velký ametyst:
10 x 8 mm
Menší ametyst:
5 x 3 mm
Náušnice:
Velký ametyst :
8 x 6 mm
Menší ametyst :
5 x 3 mm
Zušlechtění:
Růžové zlato