Představujeme Vám unikátní pamětní medaile vyhotovené u příležitosti šampionátu v hokeji 2023. Jedná se již o 86. mistrovství v tomto celosvětově oblíbeném zimním sportu. Původně se tento ročník měl konat v ruském Petrohradu. Rusko však ztratilo možnost uspořádání šampionátu z důvodu invaze na Ukrajinu. Pořadateli se tedy stalo Finsko a Lotyšsko, kteří budou šampionát pořádat společně. Češi patří mezi velké milovníky hokeje a to dokládá i fakt, že další šampionát v roce 2024 proběhne u nás v České republice!

Kvůli této významné události jsme pro Vás, zákazníky Národní Pokladnice, vytvořili doslova unikát! Jde totiž o dvě pamětní medaile, které jsou vyhotoveny ze základního kovu a navíc zušlechtěny ryzím stříbrem 999/1000. Vloženy jsou do pravého hokejového puku!  Medaile byly vyhotoveny v oblíbené a vyhledávané kvalitě Antique Finish. Zvláštností je i to, že pravý hokejový puk byl vyroben v České republice.

Oficiální pamětní medaile IIHF v pravém puku zůšlechtěné ryzím stříbrem

Každá medaile je o průměru cca 64 mm. Limitace těchto originálních medailí byla stanovena na symbolických 2023 kusů celosvětově, stejně tak jako je rok jejich vyhotovení a zároveň rok konání šampionátu. Design medailí byl vytvořen ve spolupráci s IIHF

Objednávkou si zajistíte:

  • Dvě pamětní medaile zušlechtěné ryzím stříbrem 999/1000
  • Medaile vložené do pravého hokejového puku vyrobeného v Česku
  • Jistotu symbolické limitace - pouhých 2023 kusů
  • Certifikát autentičnosti a elegantní kazetu

Unikátnost medailí ještě zvyšuje fakt, že jsou zasazeny do originálního hokejového puku, který byl vyroben v České republice! Ta ve výrobě hokejových puků již několik dekád drží evropské prvenství. Tyto pamětní medaile najdete pouze v nabídce Národní Pokladnice!

ANO, zašlete mi prosím Oficiální pamětní medaile IIHF v pravém puku za cenu 1 990 (+ 129 Kč poštovné a balné). Částku lze uhradit najednou, nebo ve formě 5 bezúročných měsíčních splátek, 5 x 398 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Medaile budou hrazeny dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Medaile mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy je obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byly medaile zakoupeny. Společně s medailemi obdržím navíc originální kulatou dřevěnou kazetu s Certifikátem autentičnosti.

Nabídka je platná do vyprodání zásob nebo do 31. prosince 2024. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Dvě pamětní medaile:
Kov:
Základní mincovní kov
Zušlechtění:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr každé medaile:
cca 64 mm
Výška každé medaile :
cca 2,5 mm
Hmotnost každé medaile:
cca 40 g
Kvalita:
Antique Finish
Rok emise:
2023
Limitace:
2023 ks