Unikátní mince v naší nabídce! Numismat z ryzího zlata se zimní sportovní tématikou zobrazuje dva sportovce v pohybu. Jednoho při sjezdu na lyžích a druhého ve skoku na lyžích.

Hlavním motivem mince jsou ruce dvou sportovců při předávání štafetového kolíku, které vnáší do designu této zlaté mince zajímavou symboliku. Předání štafetového kolíku lze vnímat jako akt, který připomíná, že týmová snaha a úsilí přinášejí zlato.Tento překrásný motiv se vyjímá na 5 g ryzího zlata 999/1000 o průměru 20 mm.

Limitace této jedinečné zlaté mince činí pouhých 500 kusů pro sběratele a sportovní fanoušky z celého světa!

Objednávkou získáte:

  • Minci se sportovní tématikou
  • 5 g ryzího zlata 999/1000
  • Nejvyšší mincovní kvalitu
  • Velmi nízkou limitaci - 500 kusů
  • Certifikát autentičnosti
  • Exkluzivní balení

Tato překrásná mince z ryzího zlata je velmi přísně limitována pouhými 500 kusy pro celý svět! To ještě více zvyšuje její sběratelskou hodnotu! Neváhejte s jejím objednáním!

ANO, objednávám si minci z ryzího zlata Pyeongchang-Beijing za cenu 16 900 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti a kazeta. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Zlato 999/1000
Průměr:
20 mm
Hmotnost:
5 g
Kvalita:
Proof
Nominální hodnota:
5 $
Země původu:
Niue
Rok emise:
2021
Limitace:
500 kusů