Už jste slyšeli o Pysance?

Pysanka je tradiční ukrajinská velikonoční kraslice, bohatě zdobená a hýřící barvami. A taková je i naše nabídka mistrovsky zpracované jedné unce ryzího stříbra (999/1000) v nízké limitaci.

Reprodukce tradiční kraslice zaujme na první pohled. A to díky použitým barvám, symbolům a tvarům, které propůjčují minci nezaměnitelný charakter a symboliku. Navíc v nejvyšší mincovní kvalitě s dokonalým vzhledem docíleným technologií Smartminting.

Mince je po obvodu je zdobena parciálním vroubkováním. Je bezpečně uložena v kapsli a společně s Certifikátem autentičnosti uložena v kaštanově hnědé kazetě.

Rezervací získáte:

  • Minci netradičního tvaru
  • 1 unci ryzího stříbra (Ag 999/1000)
  • Jistotu nízké limitace - jen 5000 ks
  • Záruku nejvyšší mincovní kvality (Proof)
  • Elegantní kazetu a Certifikát autentičnosti.

Ať už chcete rozšířit svou sbírku o raritní numismatické dílo, symbolickou upomínkou na Velikonoce, nebo uvažujete o velikonočním dárku… Tradiční Pysanka je správná volba!

Pysanka je tradiční ukrajinská velikonoční kraslice, zdobená tradičními ukrajinskými symboly a tvary pomocí voskovací metody. Název Pysanka má původ ve slovesu Pysaty, „psat“. Na kraslice se tedy nekreslí, ale píše. Oblíbil si i i zbytek východní Evropy a tradice zakořenila také za oceánem, v Kanadě. Tam má dokonce téměř osmi metrový monument.

Pysanky jsou údajně obdařeny zvláštními silami. Ty odhánějí zlo, upevňují manželství, zajištují plodnost a hojnost a chrání domov před nebezpečím.

Kachlový vzhled geometrického designu mince se skládá z 5 klíčových prvků:

  • Vyzařující sluneční paprsek symbolizující růst, štěstí a věčný život
  • Spojené trojúhelníky představující nejsvětější trojici a jednotu
  • Přední pás znázorňují věčnost
  • Šesticípé hvězdy reprezentují větrné mlýny, symbol dobré sklizně
  • A nakonec, vlčí zub pro bezpečnost

Barvy jsou také symbolické, zatímco zlato a stříbro představují štěstí, bronz znázorňuje zemi.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se této jedinečné emise nebo se zajímáte o další nabídky Národní Pokladnice, neváhejte, prosím, kontaktovat naše zákaznické oddělení na telefonním čísle 810 100 500, kde jsme vždy od pondělí do čtvrtka od 9 do 17 hodin a v pátek od 9 do15 hodin připraveni se Vám plně věnovat. Další informace jsou Vám k dispozici též na našich webových stránkách www.narodnipokladnice.cz.

ANO, zašlete mi prosím minci Velikonoční kraslice Pysanka za 3 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Rozměry:
45 x 33 mm
Hmotnost:
31,82 g
Kvalita:
Proof (nejvyšší mincovní kvalita, leštěné razidlo)
Nominální hodnota:
20$
Země původu:
Kanada
Rok emise:
2019
Limitace:
5000 ks