Elegantní elektronické hodinky s Javorovým listem

Představujeme Vám jedinečné krásné elektronické hodinky, jež na sobě nesou motiv kanadského javorového listu. Tyto elektronické hodinky využívající elektronický oscilátor nejčastěji řízený křemenným výbrusem (krystalem). Odtud název křemenné hodiny, obchodní označení quartz. Hodinky s javorovým listem jsou náramkové a hodí se tedy pro každého a pro každou příležitost. Jsou ideální na denní nošení. S těmito hodinkami Vám již nic neuteče!

Rezervací získáte:

  • Elegantní náramkové hodinky
  • Univerzálnost
  • Hodinky za výhodnou cenu
Specifikace
Hodinky:
Náramkové elektronické
Motiv:
Kanadský javorový list
Náramek:
Koženka
Hmotnost:
34,3 g
Pro koho:
Univerzální

ANO, zašlete mi prosím elektronické hodinky s javorovým listem za cenu 790 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Hodinky budou hrazeny dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Hodinky mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy je obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byly zakoupeny. Nabídka je platná do 31. ledna 2021 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.