Dovolte, abychom Vám představili jedinečnou sadu, která byla speciálně sestavena na počest zakladatelů Československa. Obsahuje tři pamětní medaile, jež vyobrazují T. G. Masaryka, M. R. Štefánika a E. Beneše.

Medaile zobrazující T. G. Masaryka byla vyražena do 14karátového zlata, další dvě medaile, které zachycují M. R. Štefánika a E. Beneše, byly vyraženy do ryzího stříbra 999/1000. Všechny tři pamětní medaile jsou uloženy v elegantním numismatickém rámu, který získáte zcela ZDARMA.

Sada připomíná tři nejvýznamnější muže naší historie, kteří se zasloužili o vznik samostatného Československa. V nově samostatném státě se T. G. Masaryk stal prezidentem, E. Beneš předsedou vlády a M. R. Štefánik v něm až do své předčasné smrti zastával funkci ministra vojenství, v jehož gesci byly zahraniční legie.

Objednávkou získáte:

  • Dvě medaile z ryzího stříbra 999/1000
  • Medaili ze 14karátového zlata
  • Numismaty v nejlepší mincovní kvalitě
  • Certifikáty autentičnosti
  • Mincovní rám - ZDARMA

Neváhejte a staňte se majitelem jedinečné sady medailí, které seženete pouze v nabídce Národní Pokladnice! Numismaty Vám doručíme v elegantním numismatickém rámu, zcela ZDARMA!

Edvard Beneš byl československý politik a druhý československý prezident v letech 1935–1948. Během první republiky byl ministrem zahraničí. Tento státník působil jako prezident několik let v exilu a dvakrát abdikoval (poprvé po uzavření Mnichovské dohody a podruhé po ovládnutí státu Komunistickou stranou). Od roku 1940 do osvobození byl uznávaným představitelem československého odboje.

Tomáš Garrigue Masaryk patří bezpochyby mezi nejvýznamnější osobnosti Československých dějin. Vzdělaný, filozoficky smýšlející politik, demokrat duší i srdcem, se díky své pracovitosti, rozvaze a vytříbeným společenským mravům těšil nebývalé oblibě nejen doma, ale i v zahraničí. Během studia na filozofické fakultě v Lipsku se seznámil se Charlottou Garrigue, dcerou newyorského podnikatele, s níž se posléze oženil. Z úcty k ní a její rodině přijal její příjmení a přidal jej ke svému jménu. Během první světové války odešel nejprve do Ženevy a poté do Paříže, aby zde zviditelnil český národ a přesvědčil státníky evropských velmocí o potřebnosti a užitečnosti samostatného československého státu.

Milan Rastislav Štefánik byl významný slovenský politik, generál francouzské armády a astronom, který se díky své houževnatosti a bohatým politickým konexím významnou měrou zasloužil o vznik samostatného Československa. Velký světoběžník, vojenský pilot a svůdce žen během první světové války bojoval na srbské frontě a organizoval československé legie. Po válce se v nově vzniklém Československu stal ministrem vojenství. Jeho život nečekaně ukončila tragická letecká nehoda, která se stala během přistávajícího manévru při jeho návratu do Bratislavy.

ANO, objednávám si sadu tří medailí T. G. Masaryk, Edvard Beneš, M. R. Štefánik, za cenu 6 990 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky jsou také Certifikáty autentičnosti. Emise budou hrazeny dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Sada:
3 medailí
Kov:
2x Ag 999/1000, Au 585/1000
Průměr:
1x 18 mm, 2x 44 mm
Hmotnost:
1x 1,20 g, 2x 20 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2017 - 2020