Největší Čech Karel IV.

Život Karla IV. v kompletní sadě

 

Představujeme Vám výjimečnou sadu sedmi pamětních medailí, která je věnována a uctívá největšího Čecha Karla IV.. Všech sedm medailí je uloženo ve speciálních zakládacích deskách. S touto sadou tak získáte ucelenou sbírku těch nejdůležitějších milníků a počinů Karla IV.!

Speciální zakládací desky obsahují celkem sedm pamětních medailí uctívajících Karla IV.. Pět medailí ze sady je raženo do základního kovu a navíc jsou zušlechtěny ryzím zlatem 999/1000. Tyto medaile vyobrazují důležité životní události Karla IV.. Šestá medaile vyobrazuje přímo Karla IV. a je ražena do ryzího stříbra 999/1000. Sbírku uzavírá sedmá medaile s podobiznou samotného Karla IV., která je ražena z pravého zlata 585/1000

Autorem výtvarných návrhů všech emisí v sadě je významný český akademický sochař a medailér pan Vladimír Oppl, mimo jiné autor české oběžné dvacetikoruny nebo druhé největší zlaté mince na světě. 

Emise zvěčňující Karla IV. jsou vždy u českých sběratelů vítány s nadšením. O veliké oblibě Karla IV. mezi lidmi nejlépe vypovídá vítězství v anketě Největší Čech, kterou vyhlásila v roce 2005 Česká televize. V důsledku velkého zájmu veřejnosti emitovala Národní Pokladnice, jako první v historii, sbírku medailí zvěčňujících nejdůležitější milníky v životě tohoto velikána.

Rezervací sady získáte:

  • Kompletní sadu 7 pamětních emisí připomínajících významné milníky Karla IV.
  • Ražby v nejvyšší mincovní kvalitě
  • Detailní zpracování emisí podle návrhů Vladimíra Oppla
  • Speciální zakládací desky ZDARMA
  • Certifikáty autentičnosti ke každé pamětní ražbě

Objednejte si tuto nádhernou sadu a přeneste se do 14. století, fascinující doby Karla IV.!


 

 

Specifikace
Kov:
1 x zlato 585/1000, 1 x stříbro 999/1000, 5 x měď zušlechtěná ryzím zlatem 999/1000
Hmotnost:
1 x 2,00 g, 1 x 15,5 g, 5 x 26 g
Průměr:
1 x 18 mm, 1 x 33 mm, 5 x 38,61 mm
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita, leštěné razidlo
Emitent:
Národní Pokladnice

ANO, zašlete mi prosím sadu Život Karla IV. za cenu 8990 Kč (+ 149 Kč poštovné a balné). Sadu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla sada zakoupena. Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. 07. 2019 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.