Exkluzivní sada výročních dvacetikorun s pamětní medailí zušlechtěnou ryzím zlatem

100. výročí československé koruny

 

Jako partrner České národní banky si Vám dovolujeme představit nejžádanější set letošního roku. K sadě šesti dvacetikorun od ČNB přidáme navíc naši pamětní medaili. Celkem je tak v setu 7 numismatů:

  • Šest mincí, každá s nominální hodnotou 20 Kč, tvoří mimořádnou sadu vydanou ČNB v roce 2018 (3 politici) a v roce 2019 (3 finančníci). Mince mají totožné parametry se současnou oběhovou dvacetikorunou. Jsou raženy z oceli a zušlechtěny slitinou mědi a zinku. Třináctihran o průměru 26 milimetrů má hmotnost 8,43 gramu. Hrana každé mince je zaoblená a hladká. Jsou vyraženy podle návrhů českého sochaře a medailéra Vladimíra Oppla, který stojí i za návrhem již zmíněné oběhové „dvacky". Revers mincí vyobrazuje portréty šesti významných českých a slovenských osobností, které stály u vzniku Československé republiky v roce 1918 - státníci T. G. Masaryk, M. R. Štefánik, E. Beneš a finančníci A. Rašín, V. Pospíšil a K. Engliš.

  • Sadu ČNB doplňuje pamětní medaile ke 100. výročí vzniku Československa zušlechtěná ryzím zlatem 999/1000. Mincovním kovem je slitina mědi a niklu. Medaile podléhá limitaci 10000 kusů a je individuálně číslovaná. Na aversu a reversu naleznete umělecké vyobrazení státního znaku Československé republiky, dvojjazyčný opis "100. výročí vzniku Československa" a letopočty ohraničující výročí 1918 - 2018.

Rezervací setu získáte:

  • Mimořádnou emisi šesti mincí vydanou ČNB
    včetně originálního přebalu
  • Uměleckou medaili zušlechtěnou ryzím zlatem (999/1000)
    včetně Certifikátu autentičnosti

Mimořádná sada ČNB a pamětní medaile v jednom setu je k dostání jen u Národní Pokladnice!

 


 

 

Specifikace
Set ČNB:
Kov:
CuNi
Průměr:
26 mm
Hmostnost :
8,43 g
Kvalita:
Běžná kvalita
Nominální hodnota:
6 x 20 Kč
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2018, 2019
Limitace:
200 000 sad
Pamětní medaile 100. výročí Československa:
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Kvalita :
Nejvyšší mincovní kvalita
Hmotnost :
15 g
Průměr :
33 mm
Rok emise :
2018
Země původu :
Česká republika

ANO, zašlete mi prosím výroční sadu šesti dvacetikorun a jedné pamětní medaile zušlechtené ryzím zlatem za cenu 890 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Sadu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla sada zakoupena. Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Společně se sadou obdržím Certifikát autentičnosti. Nabídka je platná do 30. 11. 2019 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.