Sada tří numismatických lup

Praktické zvětšovací lupy ve výhodné sadě

Představujeme Vám další velice oblíbené příslušenství - sadu tří numismatických lup.

Sada obsahuje:

  1. Bezrámovou lupu s rukojetí. Tato lupa Vám umožní detailní pozorování sběratelských předmětů a až třínásobné zvětšení díky velké čočce (s průměrem 90 mm). Lupu doplňují dvě bílé LED diody.
  2. Precizní lupu s čočkou o průměru 21 mm a s desetinásobným zvětšením. Druhá lupa má rovněž dvě bílé LED diody a rozliší tak i ty nejjemnější detaily s naprostou přesností.
  3. Příruční kapesní lupu, jež disponuje hned několika funkcemi. Tato kapesní lupa má jednu velkou čočku (30 x 37 mm) s 2,5násobným zvětšením, dále jednu menší čočku o průměru 15 mm s desetinásobným zvětšením, lupa má také UV lampu s kapesním LED světlem a vytahovací tužkou. Díky kompaktní konstrukci se tato lupa perfektně hodí na cesty, návštěvy veletrhů nebo nákupy.

Rezervací získáte:

  • Bezrámovou lupu s rukojetí a LED diodou
  • Precizní lupu s čočkou o průměru 21 mm a dvěma bílými LED diodami
  • Příruční kapesní multifunkční lupu

Pro detailní pozorování numismatů kdykoli a kdekoli!

ANO, zašlete mi prosím sadu tří numismatických lup za cenu 499 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Sadu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla sada zakoupena. Zásilka bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Počet zvětšovacích lup v sadě:
3
Lupa 1:
Bezrámová lupa s rukojetí pro detailní pozorování sběratelských předmětů
Lupa 2:
Precizní lupa s čočkou o průměru 21 mm a dvěma bílými LED diodami
Lupa 3:
Příruční kapesní multifunkční lupa