Sada tří numismatických lup

Praktické zvětšovací lupy ve výhodné sadě

Představujeme Vám další velice oblíbené příslušenství - sadu tří numismatických lup.

Sada obsahuje:

  1. Bezrámovou lupu s rukojetí. Tato lupa Vám umožní detailní pozorování sběratelských předmětů a až třínásobné zvětšení díky velké čočce (s průměrem 90 mm). Lupu doplňují dvě bílé LED diody.
  2. Precizní lupu s čočkou o průměru 21 mm a s desetinásobným zvětšením. Druhá lupa má rovněž dvě bílé LED diody a rozliší tak i ty nejjemnější detaily s naprostou přesností.
  3. Příruční kapesní lupu, jež disponuje hned několika funkcemi. Tato kapesní lupa má jednu velkou čočku (30 x 37 mm) s 2,5násobným zvětšením, dále jednu menší čočku o průměru 15 mm s desetinásobným zvětšením, lupa má také UV lampu s kapesním LED světlem a vytahovací tužkou. Díky kompaktní konstrukci se tato lupa perfektně hodí na cesty, návštěvy veletrhů nebo nákupy.

Rezervací získáte:

  • Bezrámovou lupu s rukojetí a LED diodou
  • Precizní lupu s čočkou o průměru 21 mm a dvěma bílými LED diodami
  • Příruční kapesní multifunkční lupu

Pro detailní pozorování numismatů kdykoli a kdekoli!

Specifikace
Počet zvětšovacích lup v sadě:
3
Lupa 1:
Bezrámová lupa s rukojetí pro detailní pozorování sběratelských předmětů
Lupa 2:
Precizní lupa s čočkou o průměru 21 mm a dvěma bílými LED diodami
Lupa 3:
Příruční kapesní multifunkční lupa

ANO, zašlete mi prosím sadu tří numismatických lup za cenu 499 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Sadu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla sada zakoupena. Zásilka bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2021 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.