Společný revers medaile

Dovolujeme si Vám představit sadu pamětních medailí s názvem Panovníci, kteří změnili svět. Všech pět medailí v sadě je vyhotoveno unikátní technikou připomínající historické mince. Navíc jsou v kvalitě Antique finish, která medailím propůjčuje starobylý vzhled.

Není tedy divu, že na medailích jsou vyobrazeny osobnosti, které tvořily historii a do značné míry ovlivňovaly chod dějin. Možná Vám již některá jména vyvstala na paměti…

AVERS REVERS
Alexandr III. Makedonský, Gaius Julius Caesar, Jindřich VIII., Ludvík XIV. a Napoleon Bonaparte. To jsou hlavní hrdinové aversů. Je zde dále uvedeno jméno a doba života panovníka Revers je pro všech pět medailí shodný. Je zde vyobrazena bohyně Victoria jako symbol slávy a vítězství, který všechny panovníky spojuje. V okruží je uveden opis, který v překladu znamení „nejznámější panovníci světa“. Jedná se o jeden z běžně užívaných motivů na historických římských mincích.

Panovníci, kteří změnil svět. Sada 5 pamětních medailí

K sadě dostanete Certifikát autentičnosti a elegantní kazetu ve které jsou medaile uloženy a lze je tak reprezentativně vystavovat.

Objednávkou získáte:

  • Celkem 5 medailí oslavujících nejvýznamnější panovníky
  • Medaile věrně připomínající historické mince
  • Jistotu velmi nízké limitace, pouhých 500 sad
  • Certifikát autentičnosti a elegantní kazetu

Legendární vládci, kteří nechali zbudovat nádherné paláce, stáli v čele obávaných armád anebo vytvořili obrovské říše nyní můžete mít pohromadě v jedinečné sadě!

Specifikace
Počet medailí v sadě:
5
Kov:
základní
Průměr:
cca 30 mm
Hmotnost:
cca 10 g
Kvalita:
Antique finish
Limitace:
500 sad

Alexandr III. Makedonský (zvaný Veliký) byl nejúspěšnějším vojevůdcem, který podle legend neprohrál žádnou bitvu a ovládal téměř všechna území v okolí Středozemního moře. Tato velkolepá říše se však krátce po jeho smrti rozpadla.

Gaius Julius Caesar byl vojevůdce, politik a jeden z nejvýznamnějších mužů antické historie. Jeho jméno je spojeno nejen se zánikem republiky a vznikem císařství, ale také s Juliánským kalendářem, který byl používán od roku 45 nl. až do 16. století, kdy byl nahrazen kalendářem gregoriánským.

Jindřich VIII. byl významnou postavou anglické historie, je známý pro politické spory s římskokatolickou církví. Tyto Spory vedly k odloučení anglikánské církve a ustanovení anglického panovníka jako nejvyššího představeného církve v Anglii. 

Ludvík XIV., zvaný též jako Král Slunce, byl významným francouzským panovníkem. S jeho jménem je spojen především zámek ve Versailles. Tento absolutistický král panoval dlouhých 72 let a jeho údajným výrokem bylo “Stát jsem já”.

Napoleon Bonaparte byl francouzský vojevůdce a státník. Po dobu téměř 10 let byl také francouzským císařem. Jako vojevůdce velel v mnoha bitvách. Na sklonku svého života byl internován na ostrově Svatá Helena, kde podlehl otravě arzenikem. 

ANO, zašlete mi prosím sadu pěti pamětních medailí Panovníci, kteří změnili svět za cenu 2 490 Kč (+ 159 Kč poštovné a balné). Částku za sadu lze uhradit najednou, nebo ve formě pěti bezúročných měsíčních splátek, 5 x 498 Kč (+ 159 Kč poštovné a balné - platí se pouze jednou). Sadu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla sada zakoupena. Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2023 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.