Společný revers medaile

Dovolujeme si Vám představit sadu pamětních medailí s názvem Panovníci, kteří změnili svět. Všech pět medailí v sadě je vyhotoveno unikátní technikou připomínající historické mince. Navíc jsou v kvalitě Antique finish, která medailím propůjčuje starobylý vzhled.

Není tedy divu, že na medailích jsou vyobrazeny osobnosti, které tvořily historii a do značné míry ovlivňovaly chod dějin. Možná Vám již některá jména vyvstala na paměti…

AVERS REVERS
Alexandr III. Makedonský, Gaius Julius Caesar, Jindřich VIII., Ludvík XIV. a Napoleon Bonaparte. To jsou hlavní hrdinové aversů. Je zde dále uvedeno jméno a doba života panovníka Revers je pro všech pět medailí shodný. Je zde vyobrazena bohyně Victoria jako symbol slávy a vítězství, který všechny panovníky spojuje. V okruží je uveden opis, který v překladu znamení „nejznámější panovníci světa“. Jedná se o jeden z běžně užívaných motivů na historických římských mincích.

Panovníci, kteří změnil svět. Sada 5 pamětních medailí

K sadě dostanete Certifikát autentičnosti a elegantní kazetu ve které jsou medaile uloženy a lze je tak reprezentativně vystavovat.

Objednávkou získáte:

  • Celkem 5 medailí oslavujících nejvýznamnější panovníky
  • Medaile věrně připomínající historické mince
  • Jistotu velmi nízké limitace, pouhých 500 sad
  • Certifikát autentičnosti a elegantní kazetu

Legendární vládci, kteří nechali zbudovat nádherné paláce, stáli v čele obávaných armád anebo vytvořili obrovské říše nyní můžete mít pohromadě v jedinečné sadě!

Alexandr III. Makedonský (zvaný Veliký) byl nejúspěšnějším vojevůdcem, který podle legend neprohrál žádnou bitvu a ovládal téměř všechna území v okolí Středozemního moře. Tato velkolepá říše se však krátce po jeho smrti rozpadla.

Gaius Julius Caesar byl vojevůdce, politik a jeden z nejvýznamnějších mužů antické historie. Jeho jméno je spojeno nejen se zánikem republiky a vznikem císařství, ale také s Juliánským kalendářem, který byl používán od roku 45 nl. až do 16. století, kdy byl nahrazen kalendářem gregoriánským.

Jindřich VIII. byl významnou postavou anglické historie, je známý pro politické spory s římskokatolickou církví. Tyto Spory vedly k odloučení anglikánské církve a ustanovení anglického panovníka jako nejvyššího představeného církve v Anglii. 

Ludvík XIV., zvaný též jako Král Slunce, byl významným francouzským panovníkem. S jeho jménem je spojen především zámek ve Versailles. Tento absolutistický král panoval dlouhých 72 let a jeho údajným výrokem bylo “Stát jsem já”.

Napoleon Bonaparte byl francouzský vojevůdce a státník. Po dobu téměř 10 let byl také francouzským císařem. Jako vojevůdce velel v mnoha bitvách. Na sklonku svého života byl internován na ostrově Svatá Helena, kde podlehl otravě arzenikem. 

ANO, zašlete mi prosím sadu pěti pamětních medailí Panovníci, kteří změnili svět za cenu 2 490 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Částku za sadu lze uhradit najednou, nebo ve formě pěti bezúročných měsíčních splátek, 5 x 498 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné - platí se pouze jednou). Sadu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla sada zakoupena. Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Počet medailí v sadě:
5
Kov:
základní
Průměr:
cca 30 mm
Hmotnost:
cca 10 g
Kvalita:
Antique finish
Limitace:
500 sad