Zdobení kraslic se stalo staletou českou tradicí, jež je každoročně spojena s Velikonocemi. Kraslice, známé jako detailně zdobená vajíčka, na sobě nesou složité vzory a motivy inspirované přírodou a místním folklórem, často ve velmi živých barvách. Umění kraslic nepřestává fascinovat lidi na celém světě. Každé zdobené velikonoční vejce je mistrovským dílem! A v připadě mince Velikonoční kraslice tomu není jinak. 

Unikátní mince Velikonoční kraslice s ručně vytvořenými detaily

Ručně vytvořené detaily na minci jsou inspirovány tradičním lidovým uměním. Zušlechtění ryzím zlatem 999/1000 a modrým safírovým prachem je potvrzeno Certifikátem autentičnosti. Celá mince má unikátní tvar vajíčka, aby ještě víc symbolizovala tuto krásnou tradici. Bylo vyraženo pouze 2024 mincí pro celý svět!

Minci Velikonoční kraslice pořídíte pouze v nabídce Národní Pokladnice – ujistěte se, že i Vy získáte tu svou!

ANO, objednávám si Velikonoční minci ve tvaru vejce, za cenu 1 499 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také elegantní balení a Certifikát autentičnosti. Zásilka bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Základní
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000 a safírový prach
Rozměry:
33 x 45 mm
Hmotnost:
31,10 g
Kvalita:
BU
Rok emise:
2024
Nominální hodnota:
1 $
Země původu:
Niue
Limitace:
2024 ks