Co mají společného data 12. duben 1961 a 18. únor 2021? Necelých 60 let od sebe dělí dva přelomové milníky v dobývání vesmíru.

Roku 1961 se uskutečnil první kosmický let s lidskou posádkou – Jurijem Gagarinem. O 60 let později americká sonda úspěšně dovezla průzkumný rover – vozítko s ambiciózním názvem Perseverance (česky „Vytrvalost“) – na planetu Mars. Sonda s sebou kromě roveru měla také drobný autonomní vrtulník s neméně zajímavým názvem Ingenuity (česky "Vynalézavost / Důmyslnost").

A právě těmto dvěma událostem, které od sebe dělí 60 let vývoje, úspěchů a pádů, je zasvěcena naše dnešní nabídka. Představujeme Vám set dvou neobyčejných titanových mincí oslavující události vesmírného významu.

  • Mince z modře kolorovaného titanu vykresluje prvního člověka, který vystoupil ze zemské atmosféry do kosmu. Přes otevřený štít helmy Jurije Alexejeviče Gagarina je vidět jeho typický široký úsměv. Dále je na minci vyobrazena nosná raketa Vostok 1, která pozdějšího nositele řádu Hrdinu Sovětského svazu do vesmíru vynesla.
    V okruží mince je na levé straně, exkluzivně pouze pro Národní Pokladnici, umístněná mincovní značka.
  • Ústředním motivem mince z červeně kolorovaného titanu je již zmíněný rover Perseverance a drobný vrtulník Ingenuity. Na levé straně okruží je opět umístěna exklusivní mincovní značka. Mince dále obsahuje oficiální logo NASA a logo této úspěšné mince.

Tato vesmírná nabídka je velmi přísně limitovaná – pouhých 300 setů! Obě mince jsou společně s Certifikáty autentičnosti uloženy do černé elegantní kazety.

Set dvou mincí vyražených z titanu

Objednávkou získáte:

  • Celkem 2 titanové mince
  • Jistotu velmi nízké limitace
  • Elegantní kazetu a Certifikát autentičnosti

Set věnovaný největším milníkům v dobývání vesmíru naleznete jen v nabídce Národní Pokladnice. Nikde jinde hledat nemusíte.

ANO, objednávám si set titanových mincí 60. let od dobytí vesmíru, za cenu 2 490 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti. Emise bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Titan (990/1000)
Kolorování:
Parciální
Hmotnost:
2 x 31,50 g
Průměr:
2 x 40 mm
Kvalita:
2 x Neoběhová
Nominál:
2 Cedi / 0,5 $
Země původu:
Ghana / Fidži
Rok vydání:
2021
Limitace:
300 setů