Sixtinská kaple je nejnavštěvovanější památkou světa. Ročně ji navštíví až 5 milionů návštěvníků, kteří obdivují její velkolepou výmalbu představující vrchol renesančního umění. Nejslavnější umělecké dílo světa, stropní fresku vyobrazující biblické scény, vytvořil geniální renesanční sochař a malíř Michelangelo Buonarroti.

Národní Pokladnice přenesla toto ikonické dílo na mince z ryzího zlata 999/1000. Díky unikátnímu kolorování mincí můžete obdivovat věrnou podobu i nejmenší detaily této slavné fresky. Nyní již nemusíte pro tento dechberoucí zážitek cestovat do Vatikánu, ale můžete si jej kdykoliv vychutnat z pohodlí Vašeho domova.

Elegantní sběratelská kazeta

Pořiďte si domů svou vlastní Sixtinskou kapli!

 • Poznejte s naší kolekcí celý příběh Stvoření světa
 • První mince Stvoření Adama
 • Ikonické dílo na minci z ryzího zlata 999/1000
 • Nejvyšší mincovní kvalita 
 • Unikátní a nákladné kolorování
 • Oficiální emise státu Tokelau
 • Zvýhodněná cena mince 999 Kč, místo 1999 Kč
 • Velkorysé rozměry 30 x 42 mm
 • 1/200 unce ryzího zlata 999/1000
 • Získejte přívěsek zušlechtěný ryzím zlatem s pravými tyrkysy se třetí mincí

Součástí mince je i Certifikát autentičnosti, který potvrzuje veškeré její parametry. V rámci služeb Národní Pokladnice jej získáte zcela ZDARMA!

Zároveň ušetříte za poštovné a balné mince. To za Vás uhradí Národní Pokladnice!

Národní Pokladnice představuje  stropní fresku Sixtinské kaple na mincích z ryzího zlata 999/1000 v nejvyšší mincovní kvalitě a s nákladným kolorováním, díky kterému můžete obdivovat věrné detaily tohoto ikonického díla. Do nitra nejnavštěvovanějšího svatostánku světa Vás přenese kolekce 10 mincí z ryzího zlata představující poprvé celý unikátní cyklus stropních fresek od nejuznávanějšího umělce světa Michelangela. Díky jedinečné nabídce Národní Pokladnice nemusíte pro tento dechberoucí zážitek cestovat do Vatikánu, ale můžete si jej kdykoliv vychutnat z pohodlí Vašeho domova.

Pořiďte si domů svou vlastní Sixtinskou kapli!

Kolekce Sixtinská kaple podléhá přísné limitaci – pouze 1000 kompletních kolekcí.

Ukázka dalších mincí v kolekci

Cena první mince je pro vybrané zákazníky pouhých 999 Kč včetně poštovného a balného. Cena dalších mincí v kolekci činí 1999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Kolekce Sixtinská kaple obsahuje 10 mincí z ryzího zlata s překrásnými motivy Stvoření světa slavné stropní fresky. Mince jsou uložené v luxusních akrylových kapslích, které si sami můžete ukládat do sběratelské kazety s nápaditým designem a postupně si tak složit celou stropní
fresku slavné Sixtinské kaple.

V průběhu sbírání získáte:

VÁŠ DÁREK - Přívěsek zušlechtěný ryzím zlatem s pravými tyrkysy se třetí mincí

 • Mince z ryzího zlata 999/1000 s nákladným kolorováním
 • Zvýhodněnou cenu první mince jen 999 Kč
 • Certifikát autentičnosti ke každé minci
 • Exkluzivní limitaci – jen 1000 kolekcí
 • Elegantní sběratelskou kazetu již s druhou mincí
 • Přívěsek zušlechtěný ryzím zlatem s pravými tyrkysy se třetí mincí
 • Osvědčení o vlastnictví kolekce na Vaše jméno s individuálním číslováním
 • Luxusní akrylové kapsle k uchování mincí
 • Knížku o Sixtinské kapli
 • Sbírání bez rizika – možnost vrácení bez udání důvodu ve 14denní lhůtě s garancí vrácení částky
Bohaté příslušenství v průběhu sbírání ZDARMA

ANO, chci začít sbírat mince z ryzího zlata z kolekce Sixtinská kaple. Objednávám si první minci Stvoření Adama za zvýhodněnou cenu pouhých 999 Kč vč. poštovného a balného (místo 1999 Kč). Peníze nezasílám předem, mince bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si minci ponechám, objednám si tak další mince z kolekce Sixtinská kaple obsahující celkem 10 mincí z ryzího zlata 999/1000. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 1999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou minci mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Sbíraní mincí z kolekce Sixtinská kaple mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku mincí z kolekce Sixtinská kaple a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další mince z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Hmotnost:
1/200 oz
Nominální hodnota:
2 dollars
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Země původu:
Tokelau
Limitace:
Pouze 1000 kompletních kolekcí
Zušlechtění:
Nákladné kolorování
Rozměry:
30 x 42 mm