Představujeme překrásné numismatické dílo: minci, která vzdává hold ikoně vrcholného renesančního umění - Sixtinské madoně od Rafaela Santiho. Mince je vyražena do ryzího stříbra (999/1000) v nejvyšší kvalitě ražby. Díky pokrokové technice digitálního tisku umožňuje věrnou reprodukci tohoto legendárního obrazu, který vznikl na objednávku papeže Júlia II.

Výjimečnost tohoto dechberoucího exempláře zdůrazňuje i jeho striktní limitace - k dispozici je pouze 999 ks pro celý svět!

Numismat má unikátní rozměry 40 x 40 mm a je doplněn krásnými pozlacenými ornamenty. Minci dostanete ve speciálně navrženém rámu, který umožňuje efektivní vystavení tohoto úchvatného numismatu.

  • Ryzí stříbro (999/1000)
  • Ražba v nejvyšší mincovní kvalitě
  • Přísně limitovaná emise – pouze 999 ks na světě!
  • Selektivní zlacení a věrná reprodukce slavného díla
  • Elegantní balení s rámem na vystavení emise

Neváhejte a rezervujte si stříbrnou minci s nejslavnějším dílem Rafaela Santiho, která nesmí chybět v žádné numismatické sbírce! Legendární Sixtinská madona v limitaci pouze 999 ks!

Sixtinská madona je nejslavnější dílo italského renesančního malíře Raffaela Santiho, který je dnes umístěno v obrazárně v drážďanském Zwingeru. Jedná se o vrcholné oltářní dílo, ve kterém v minulosti mnozí viděli "ideální zobrazení zbožného rozjímání, tiché vznešenosti i vnitřní křesťanské síly".

Obraz Sixtínska madona

Obraz objednal u Raffaela v roce 1512 papež Julius II., který jím chtěl oslavit připojení Piacenzy k církevnímu státu. Prostřednictvím něj chtěl zviditelnit i svou rodinu della Rovere.

Obraz zobrazuje Pannu Marii držící na rukou Ježíše, stojící na oblaku před roztaženou oponou. Maria, svou pózou jako ztělesnění vznešenosti a humánnosti, právě sestupuje, jak to naznačuje poloha jejích nohou a pohyb roucha. Před ní klečí dvě postavy - po její pravé ruce je to papež Sixtus II. s rysy obličeje objednavatele díla, po levé ruce sv. Barbora. Papež Sixtus II. v hluboké úctě rukama naznačuje její cestu z oblaků na zem, do kostela San Sisto v Piacenze (benediktinský kostel zasvěcený sv. Sixtovi a sv. Barboře dostal tento obraz po dokončení od Júlia II. do daru). Klečící sv. Barbora upírá svůj pohled na dvojici andělíčků znuděně se opírajících o spodní rám obrazu a sledujících výjev nad jejich hlavami.

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou minci Sixtinská madona za cenu 4.790 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní box. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Rozmery:
40 x 40 mm
Hmotnost:
28 g
Nominální hodnota:
1 dolar
Země původu:
Niue
Rok emise:
2016
Limitace:
999