Skvostná Slavia Alfonse Muchy

Na medaili zušlechtěné ryzím zlatem a stříbrem

Půvab a noblesa jsou slova, která vystihují nezapomenutelné dílo našeho nejvýznamnějšího secesního umělce, Alfonse Muchy. Dílo, které se stalo symbolem slovanství a bylo použito i na prvních československých bankovkách.

Nechte se okouzlit Skvostnou Slávií, která vás vnese do světa zdobné secese! Věrnou reprodukci díla můžete obdivovat v pohodlí svého domova na jedinečné medaili, která je zušlechtěna ryzím zlatem a stříbrem 999/1000, což přináší tomuto uměleckému skvostu nový a neokoukaný rozměr.

Medaile se může chlubit úctyhodnými rozměry 60 x 35 mm, díky čemuž vyniknou i ty nejmenší kolorované detaily a vy své dílo můžete s hrdostí prezentovat v soukromí svého domova.

Dárek v podobě tematicky laděného přívěsku na klíče ZDARMA

Pouze v rámci této nabídky získáte:

  • Medaili Skvostná Slavia za pouhých 499 Kč, místo standardních 999 Kč. Ušetříte ihned 500 Kč!
  • Dárek v podobě tematicky laděného přívěsku na klíče dostanete ZDARMA.
  • Poštovné a balné k medaili Slavia platíme za vás.

Nabídka je limitována. Proto doporučujeme její využití ještě dnes!

Česká a slovenská mistrovská díla

Reprodukce slavných obrazů na medailích zušlechtěných ryzím zlatem a stříbrem

Sběrateli oblíbená kolekce Česká a slovenská mistrovská díla připomíná nejvýznamnější malířská díla známých českých a slovenských umělců. Zákazníci se tak mohou těšit na 48 medailí zušlechtěných ryzím zlatem a stříbrem 999/1000.

Umělecké skvosty, které je mnohdy složité či nemožné spatřit, můžete pouze v rámci této kolekce vlastnit, a to jako věrné reprodukce zpracované do neokoukaného designu.

Rámeček na vystavení fotografie Vašeho nejoblíbenějšího díla

Věrně kolorované reprodukce děl jsou zasazeny do neobvyklého tvaru medailí - cihliček. Navíc jejich rozměr 60 x 35 mm vám umožní obdivovat i ty nejmenší detaily slavného díla. Medaile jsou zušlechtěny ryzím zlatem a stříbrem 999/1000, což dodává těmto mistrovským dílům nový rozměr a činí z nich skvost vašeho domova, kterým se chcete pyšnit!

Kolekce Česká a slovenská mistrovská díla je přísně limitovaná. Pro Českou republiku je k dispozici pouhých 5000 kompletních kolekcí! V průběhu sbírání se můžete těšit na takové perly jako jsou: Jaro od Josefa Lady či Jan Hus na koncilu kostnickém od Václava Brožíka.

Pro ještě větší potěšení z kolekce, získáte v průběhu sbírání ZDARMA:

Dárek v podobě tematicky laděného přívěsku na klíče ZDARMA

  • Tematicky laděný přívěsek na klíče
  • Certifikáty autentičnosti ke každé medaili
  • Fotografii každého uměleckého díla
  • Rámeček na vystavení fotografie Vašeho nejoblíbenějšího díla
  • Krásné vyřezávané kazety z palisandrového dřeva na uložení a vystavení všech medailí
  • Elegantní koženkový šanon k uložení certifikátů a fotografií
Ostatní umělecká díla v kolekci Česká a slovenská mistrovská díla

Další unikátní medaile z kolekce Česká a slovenská mistrovská díla vám budou doručovány přibližně jednou měsíčně, každá za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

Kolekce Česká a slovenská mistrovská díla nesmí chybět ve sbírkách milovníka umění a numismatiky!

ANO, chci začít sbírat medaile z kolekce Česká a slovenská mistrovská díla. Objednávám si první medaili Podobizna Josephine Crane-Bradley jako Slávie (Slavia) za zvýhodněnou cenu 499 Kč vč. poštovného a balného (místo 999 Kč). Peníze nezasílám předem, medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím zlatem a stříbrem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si medaili Podobizna Josephine Crane-Bradley jako Slávie ponechám, objednám si tak dalších 47 medailí z kolekce Česká a slovenská mistrovská díla. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou medaili zušlechtěnou ryzím zlatem a stříbrem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za níž byla medaile zakoupena. Sbírání medailí z kolekce Česká a slovenská mistrovská díla mohu kdykoliv ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo e-mailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku medailí z kolekce Česká a slovenská mistrovská díla a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato a stříbro 999/1000
Kov:
Měď
Kvalita:
Nejvyšší kvalita
Rozměry:
60 x 35 mm
Hmotnost:
50 g
Limitace:
5000 kompletních kolekcí