Seznamte se s novým kamarádem. Slůně Moya pochází z kolekce „Moje zlatá rodina“ a jak už název napovídá, je vyraženo do ryzího zlata. Africké jméno slůněte znamená „srdce“ a Moya své jméno nezískala náhodou. Právě do srdíčka, které nosí na hrudi, je totiž zlatá mince uložena. To jí činí opravdovým unikátem.

Moya je vyrobena z měkké prémiové plyšové látky Velboa, vyplněné jemnou syntetickou vatou. Nic tedy nebrání tomu, pustit se s Moyou do mazlení!

Půl gramová mince (0,50 g) je vyražena do ryzího zlata (999/1000) a její průměr je 11 mm.

  • Na reversu je zobrazeno roztomilé bezstarostné slůně zvedající chobot na znamení přátelství. Slon se zvednutým chobotem je příslibem štěstí. Dále vykrojené srdíčko, roky vydání, váha a druh použitého kovu

  • Na aversu je portrét jejího veličenstva královny Alžběty II., nominální hodnota 10 dolarů a země původu mince.

Plyšové slůně Moya se srdíčkem a zlatou mincí na hrudiRezervací zlaté mince získáte:

  • 0,50 gramu ryzího zlata
  • Jistotu limitace 5000 ks pro celý svět
  • Plyšové slůně Moyu se srdíčkem na hrudi do kterého je mince vložena

Ať už uvažujete o dětském Vánočním dárku ve zlatě, nebo chcete svoji sbírku rozšířit o kousek, který jen těžko zůstane na dně šuplíku - Slůně Moya je skvělou volbou.

Slon jako symbol štěstí

Slon jako symbol štěstí zdomácněl po celém světě, aniž bychom nějak přemýšleli o tom, proč tomu tak je.

Slon je zkrátka impozantní svou velikostí, sympatický svými zvyky a zároveň je v něm cosi rozpustilého. Snad je to právě tím chobotem, který jak se zdá je určen jak pro sloní obživu, tak pro veselé chvilky u vody. Za zmínku stojí i velmi praktické sloní uši, nebo jeho roztržitá oháňka. To vše dohromady dělá ze slona harmonicky vyváženého tvora, a tak není divu, že se stal symbolem suverenity, moudrosti, mravní síly a v neposlední řadě rovněž symbolem štěstí.

ANO, objednávám si mincii Slůně Moya v ryzím zlatě za cenu 2 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné ). Nepodstupuji tím žádné riziko, minci mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla emise zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato (999/1000)
Průměr:
11 mm
Hmotnost:
0,50 g
Specialita:
Mince zdobí krk plyšového slůněte
Kvalita:
Proof (nejvyšší mincovní kvalita, leštěné razidlo)
Nominální hodnota:
10 Dolarů
Země původu:
Šalamounovy ostrovy
Rok emise:
2018
Limitace:
5000 pro celý svět