Představuji nejnovější emisi z velmi oblíbené edice mincí, která je každoročně beznadějně vyprodána. Numismaty z této stříbrné série jsou oceňovány i odbornou veřejností a vyhrály již několik ocenění.

Letošní překrásná mince s fascinujícím vyobrazením sobola asijského je vyražena do ryzího stříbra 999/1000 a navíc je osazena třpytivými krystaly Swarovski®!

Neváhejte a pořiďte si stříbrnou minci s krystaly Swarovski®, jejíž hodnotu navíc umocňuje přísná limitace – pouze 2500 kusů pro celý svět, přičemž pro zákazníky Národní Pokladnice je k dispozici pouhých 15 exemplářů!


Rezervací tohoto úchvatného exempláře získáte:

  • Ryzí stříbro 999/1000
  • Jedinečný vzhled a revoluční technologii smartminting©
  • 2 krystaly Swarovski® součástí mince
  • Certifikát autentičnosti a elegantní kazetu ZDARMA
  • Přísnou limitaci - pouze 2500 ks pro celý svět!

Numismat je zpracován metodou tzv. antique finish, který mu dodává jedinečný vzhled. Precizní detaily motívu jsou zvýrazněny a prokresleny diky použité revoluční technologii smartminting©. Díky tomu patří tato edice mezi jednoznačné bestsellery!

Každý rok vyprodáno!

Stříbrná edice mincí s krystaly Swarovski je každoročně vyprodána a oceňována i odbornou veřejností. Emise vyobrazující sovu Uralsk byla vyhlášena v roce 2013 nejoblíbenější mincí roku! Další numismat z této edice dokonce vyhrál ocenění Mince roku!

Revoluční technologie smartminting©

Při ražbě emise byla využita revoluční technologie smartminting©, která umožňuje ražbu výrazně vyšších reliéfů (a tím zvýraznění a prokreslení i těch nejmenších detailů mince) při zachování standardní hmotnosti numismatu.

Revoluční technologie smartminting©

Tato technologie výrazně posouvá hranice moderní numismatiky a stanovuje nové standardy a specifikace.

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou minci Wildlife Protection - sobol asijský za cenu 3 890 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní box. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
1 unce = 31,1 g
Kvalita:
Antique finish
Nominální hodnota:
500 tugriků
Země původu:
Mongolsko
Rok emise:
2017
Limitace:
2500