Stříbrná mince s pravým čtyřlístkem potaženým ryzím zlatem 999/1000

Představujeme stříbrnou minci štěstí jejíž autorkou je polská umělkyně Monika Molenda. Mince je výsledkem práce mnoha talentovaných řemeslníků zapojených do sběru speciálně vybraných jetelů, které byly následně sušeny a pokryty několika vrstvami různých materiálů, včetně mědi.

Mince je vyražena do ryzího stříbra 999/1000, průměr je 38,61 milimetrů a hmotnost 1 trojská unce (31,1 gramů). Mincovní kvalita je Proof. Emitentem mince je Niue a vyražena byla v roce 2021. Mince je limitována symbolickými 2021 kusy celosvětově.

REVERS AVERS
Umělecky zpracovanou květinovou louku s pevnou dominantou: Čtyřlístkem, který obklopuje nápis „Everlasting Luck 2021“. Prezentuje nominální hodnotu 1 $, profilový obraz královny Alžběty II., emitenta Niue a rok 2021.

Pro Sokrata a Kallikla bylo štěstí blahobytem a nezkrocenou svobodou, později se charakteristika upravila na vyhledávání a užívání si příjemností života.

Elegantní dřevěná kazeta

Objednávkou získáte:

  • Pravý čtyřlístek potažený ryzím zlatem
  • 31,1 gramů ryzího stříbra
  • Stříbrnou minci s průměrem 38,61 milimetrů
  • Záruku nejvyšší mincovní kvality
  • Certifikát autentičnosti a elegantní dřevěnou dárkovou kazetu

Jetel je jednou z nejoblíbenějších rostlin. Asi tři sta druhů se vyskytuje ve vlhkém mírném podnebí v Evropě, Severní Americe a Asii. Obvykle má tři listy, ale některé exempláře jich mají více. Podle tradice se udává, že čtyřlístek přináší štěstí. Některé výpočty uvádějí, že jeden z přibližně 10 000 jetelů je čtyřlistý. Jeho výjimečná vzácnost vede dodnes k tomu, že je v západní civilizaci považován za symbol štěstí a jeho nalezení nebo darování přináší štěstí.

Původ zvyku hledání čtyřlístků je neznámý. Některé zdroje uvádějí, že již v keltských dobách byla tato forma rostliny považována za zvláště vzácnou. Tehdy se věřilo, že každý jeden lístek symbolizuje jeden ze čtyř prvků – voda, oheň, vzduch a země.

ANO, objednávám Stříbrnou minci věčného štěstí, za cenu 4 490 (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při doručení. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
31,1 g
Kvalita:
Proof
Nominální hodnota:
1 novozélandský dolar
Země původu:
Niue
Rok emise:
2021
Limitace:
2021