Víte, jak se jmenuje bohyně moudrosti, války a strategie? Tato ochránkyně práva a spravedlnosti je téměř vždy doprovázená sovou jakožto symbolem moudrosti a ostražitosti. Ano, je to Athéna se svým kouzelným štítem Aegis.

Jedinečná a přísně limitovaná mince s nádherně propracovaným antickým motivem se jmenuje Štít bohyně Athény. Mincovním kovem je ryzí stříbro (Ag 999/1000), hmotnost 2 trojské unce a průměr 38,61 milimetru. Emise je zpracována ve velmi zajímavém starobylém vzhledu zvaném antique finish.

  • Na reversu uvidíte kompozici tvořenou dominantním portrétem kouzelného štítu, zvaného Aegis a řeckou bohyní Athény. Krásná Athéna je ve vzpřímeném postoji, majestátná. Na sobě má roucho, na hlavě přilbici a v levé ruce drží trojzubec. Štít je lemovaný hady a uprostřed je podobizna Medúzy, přesněji řečeno její uťatá hlava.

  • Avers mince tradičně zdobí portrét britské královny Alžběty II. Od designéra Ian Rank-Broedleyho. Dále rok a zemi vydání, stejně tak jako nominální hodnotu mince.
Štít bohyně Athény na minci ze 2 uncí ryzího stříbra

Dokonalé zvýraznění i těch nejmenších detailů reversu umožňuje vyvýšený reliéf, kterého bylo dosaženo díky využití technologie Smartminting. Tento moderní způsob ražby umožňuje umělecké 3D provedení dokonale propracovaného motivu včetně nejmenších detailů.

Rezervací mince získáte:

  • 2 unce ryzího stříbra (999/1000)
  • Záruku kvality provedení antique finish s velmi vysokým reliéfem
  • Jistotu nízké limitace - pouhých 999 kusů
  • Certifikát autentičnosti
  • Originální tematickou kazetu pro bezpečné uložení

Smartminting

Revoluční technologie Smartminting©, umožňuje ražbu výrazně vyšších reliéfů (a tím zvýraznění a prokreslení i těch nejmenších detailů mince) při zachování standardní hmotnosti numismatu. Tato technologie výrazně posouvá hranice moderní numismatiky a stanovuje nové standardy a specifikace.

Revoluční technologie smartminting©

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou minci Štít Athény za cenu 5990 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Stříbro 929/1000
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
2 oz (62,2 g)
Kvalita:
Antique finish (historické provedení)
Nominální hodnota:
10$
Země původu:
Cookovy Ostrovy
Rok emise:
2018
Limitace:
999 kusů pro celý svět